SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Europos sportinio ėjimo taurės varžybas nuo 8.00 val. žiūrėkite čia.
Moterų 20 km ėjimą nuo 16.25 val. transliuos LRT Plius televizija.

43-iojo sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2017“ nugalėtojai – Brigita Virbalytė ir Dawid Tomala
2017-06-09

Alytuje baigėsi 43-iasis sportinio ėjimo festivalis „Alytus 2017“, turintis Europos sportinio ėjimo „Permit Meetig“ statusą. Pirmoje varžybų dalyje paaiškėjo 6 rungčių prizininkai:

Jaunės. 5 km. 1.Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius/Kėdainiai) 25:20, 2.Eva Čanadi (SLO) 27:30, 3.Reda Berteškaitė (Druskininkai) 28:01.
Jaunučiai. 3 km. 1.Raivo Lininš (LAT) 14:43, 2.Ignas Dumbliauskas (Druskininkai) 16:15, 3.Mantas Junčys (Kėdainiai) 16:32.
Jaunutės. 3 km. 1.Toma Dailidonytė (Kėdainiai) 16:01, 2.Elizabet Koczi (HUN) 16:18, 3.Dorottya Tamas (HUN) 16:34.
Berniukai. 1 km. 1.Arnoldas Petryla (Kėdainiai) 5:30, 2.Paulius Bagdonavičius (Jonava) 5:36, 3.Jakub Rafaj (SVK) 5:55.
Mergaitės. 1 km. 1.Sonata Urbonavičiūtė (Kėdainiai) 5:06, 2.Akvilė Orliukaitė (Druskininkai) 5:13, 3.Gabrielė Lukošiūtė (Kėdainiai) 5:20.
Veteranai. 5 km. 1.Normunds Ivzans (LAT) 23:54, 2.Miroslaw Luniewski (POL) 26:41, 3.Ilmars Saulgriezis (LAT) 28:02.

Po pertraukos vakare ėjikai rungtyniavo 10 ir 20 km distancijose, įeinančiose į „Permit Meeting“ programą :

Jaunuoliai ir jauniai. 10 km. 1.Stanislau Kuzmich (BLR) 46:40, 2.Paulius Juozaitis 47:42 (asmeninis rekordas), 3.David Varga (HUN) 49:23, 5.Danil Sadomskij 50:05 (asmeninis rekordas), 6.Deividas Balevičius 53:30 (asmeninis rekordas), 7.Arnoldas Liutinskis 53:59, 8.Lukas Klevinskas 54:50, Arminas Rudenka DNF.

Jaunuolės. 10 km. 1.Athanasia Vaitsi (GRE) 49:23, 2.Zuzanna Drygalska (POL) 49:34, 3.Efstathia Kourkoutsaki (GRE) 52:40, 4.Aušrinė Kuzmickaitė 55:14.

Vyrai. 20 km. 1.Dawid Tomala (POL) 1:24:41 (trečia pergalė Alytaus festivalyje), 2.Leonardo Dei Tos (ITA) 1:24:44, 3.Yauheni Zalesski (BLR) 1:28:05, 4.Marius Žiūkas 1:28:36 (Lietuvos čempionato auksas), 5.Genadij Kozlovskij 1:29:00 (Lietuvos čempionato sidabras), 11.Marius Šavelskis 1:35:59 (Lietuvos čempionato bronza), 13.Pavel Veličko 1:41:45, Darius Jazepčikas DNF.

Moterys. 20 km. 1.Brigita Virbalytė-Dimšienė 1:33:54 (ketvirta pergalė Alytaus festivalyje, Lietuvos čempionato auksas), 2.Anastasiya Rodzkina (BLR) 1:42:56, 3.Agnieszka Ellward (POL) 1:47:38, 5.Austėja Kavaliauskaitė 1:55:33 (pirmą kartą runtyniavo 20 km distancijoje, Lietuvos čempionato sidabras), 6.Ieva Šukevičiūtė 1:57:24 (Lietuvos čempionato bronza).

Rezultatai.

Varžybų vaizdo įrašas.

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite