Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

44-as sportinio ėjimo festivalis „Alytus-2018“
2018-06-09

Alytuje baigėsi EA sportinio ėjimo „Permit meeting“ varžybos – 44-as Alytaus sportinio ėjimo festivalis „Alytus – 2018“. Kartu vyko Lietuvos sportinio ėjimo čempionatas ir jaunimo pirmenybės.

Greičiausias vyras 20 km distancijoje buvo Christopheris Linke (GER) 1:21:10, antras – rusas Vasilijus Mizinovas 1:21:45, trečias – Ivanas Losevas (UKR) 1:23:12. Lietuvos čempionatą laimėjo aštuntas finišavęs Arturas Mastianica (1:26:30).

20 km tarp moterų pirmoji baigė Brigita Virbalytė-Dimšienė (1:31:24). Antrą vietą užėmė Antigoni Ntrismpioti (GRE) 1:32:34. Trečia finišavusi Živilė Vaiciukevičiūtė iškovojo Lietuvos čempionato sidabro medalį (1:33:16).

Jaunimo grupėje 10 km greičiausiai įveikė Justinas Bournieras (FRA) 44:07 ir Austėja Kavaliauskaitė  52:52. Šioje grupėje Lietuvos jaunimo čempionais tapo Paulius Juozaitis (Birštonas) 49:48 ir Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius/Kėdainiai) 52:52.

Tarp veteranų 10 km pirmieji baigė Isaias Tsitoglou (GRE) 52:53 ir Jasna Milenovič (SLO) 1:18:14.

Šeštadienį varžybų dalyviai keliaus į Simną, kur kartu su jaunaisiais ėjikais dalyvaus Lietuvos partizanų pagerbimo šventėje ir Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybose.