Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Airinė Palšytė sezoną pradėjo pergale
2017-01-25

Airinė Palšytė trečiadienį pradėjo varžybų uždarose patalpose sezoną. Kartu su dar aštuoniomis šuolininkėmis ji dalyvavo 15-ose  tarptautinėse „Springer Meeting“ varžybose Cottbuse (Vokietija).

Pirmi penki Airinės šuoliai (1.80, 1.86, 1.89, 1.92 ir 1.95 m) buvo sėkmingi. Po nesėkmingo bandymo 1.98 m aukštyje, likusius du šuolius ji perkėlė į 2.00 m aukštį. Įveikti šį rekordinį aukštį nepavyko, tačiau tai nesukliudė antrus metus iš eilės tapti šių varžybų nugalėtoja. Antrą vietą užėmė kroatė Ana Šimič (1.92), trečią – olimpinė čempionė ispanė Ruth Beitia (1.92).

2015 metais šiose varžybose Airinė buvo antra (1.98). Nugalėjo lenkė Kamila Licwinko (2.00), o Ruth Beitia užėmė trečią vietą (1.96).

Pernai prizines vietas išsidalino tos pačios sportininkės: nugalėjo Airinė (1.97), Ruth Beitia liko antra (1.94), o Kamila Licwinko – trečia (1.94).