SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Kauno atviras vaikų ir jaunučių kroso čempionatas perkeltas iš spalio 4 d. į spalio 11 d.

Andrius Gudžius ir jo finalo varžovai
2016-08-13

Romas Ubartas, Vaclovas Kidykas, Virgilijus Alekna – Lietuvai atgavus nepriklausomybę nė vienas olimpinių žaidynių disko metimo finalas neapsiėjo be mūsų šalies atletų. Jau šeštadienį Rio de Žaneire medalius išsidalins disko metikai, o tarp finalo dalyvių bus ir tradiciją pratęsęs Andrius Gudžius.

Su visais varžovais A.Gudžiui jau yra tekę susitikti sektoriuje. Nė karto lietuviui nepavyko aplenkti tik dviejų disko metikų – lenko Piotro Malachowskio (pralaimėtos visos 13 dvikovų) bei amerikiečio Masono Finley‘aus (susitiko tik kartą). Teigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą mūsiškis turi prieš austrą Lukasą Wisshaidingerį (2:0), švedą Axelį Harstedtą (2:0), kiprietį Apostolą Parellį (4:3) bei estą Martiną Kupperį (13:8).

Į finalą A.Gudžius pateko pasiekęs ketvirtą geriausią rezultatą atrankos varžybose – 65,18 m. Toliau metė tik P.Malachowskis (65,89 m), L.Wisshaidingeris (65,86 m) bei vokietis Christophas Hartingas (65,41 m).

Primename, kad vos prieš keturis mėnesius nebuvo aišku, ar olimpinį normatyvą kišenėje turėjęs lietuvis išvis vyks į Rio de Žaneirą – sportininkas patyrė stresinį pėdos lūžį bei gulėsi ant operacinio stalo. Pirmomis oficialiomis šių metų varžybomis A.Gudžiui tapo Europos čempionatas, kuriame jis užėmė 13 vietą.

A.Gudžiaus dvikovos su finalo varžovais (pergalės ir pralaimėjimai)

Lukas Weisshaidingeris (Austrija) – 2:0

Axelis Harstedtas (Švedija) – 2:0

Apostolosas Parellis (Kipras) – 4:3

Martinas Kupperis (Estija) – 13:8

Piotras Malachowskis (Lenkija) – 0:13

Christophas Hartingas (Vokietija) – 1:2

Gerdas Kanteris (Estija) – 3:18

Masonas Finley’us (JAV) – 0:1

Zoltanas Kovago (Vengrija) – 2:3

Danielis Jasinskis (Vokietija) – 1:4

Philipas Milanovas (Belgija) – 5:7

 

Alfredo Pliadžio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite