SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunių čempionatas (Klaipėda, 06.21-22): dalyvių sąrašas, patikslinta programa

Lietuvos čempionatas (Palanga, 06.28-30): patikslintas programos projektas

Baltijos jaunimo čempionatas
2023-07-19

Pärnu baigėsi Baltijos šalių jaunimo lengvosios atletikos komandinis čempionatas.

Lietuvių rezultatai atskirose rungtyse:

Jaunuoliai

100 m. 1.Adas Dambrauskas 10.54/0.6 (asmeninis rekordas, įvykdytas Europos U20 čempionato normatyvas), 2.Dovydas Jocius 10.83/0.6
200 m. 1.Adas Dambrauskas 21.68/0.9 (asmeninis rekordas) , 2.Aistis Manton 21.91/0.9 (asmeninis rekordas)
400 m. 1.Lukas Sutkus 47.04 (laimėjo antrą Baltijos U20 čempionatą iš eilės), 5.Daniel Kondratovič 51.32
800 m. 3.Edvardas Aukštuolis 1:55.08 (asmeninis rekordas), 6.Justinas Gudauskas 2:02.94
1500 m. 2.Džiugas Balčiūnas 4:03.40, 4.Mažvydas Peleckas 4:07.33 (asmeninis rekordas)
3000 m. 3.Erik Černiavski 9:04.64, 5.Nedas Kasparas 9:33.27 (asmeninis rekordas)
3000 m kl. 1.Airidas Bendaravičius 10:13.89, 2.Eimantas Janiulis 10:17.30 (asmeninis rekordas)
110 m b/b. 4.Gediminas Kulpavičius 14.34/-0.6 (Lietuvos 17-mečių rekordas), 6.Matas Vilinauskas 14.83/-0.6
400 m b.b. 5.Ugnius Mačionis 57.26, 6.Naglis Baranauskas 59.77
Aukštis. 1.Ignas Bitinas 2.02, 5.Dovydas Bielinskas 1.85
Kartis. 2.Nikodemas Laurynas 4.60, 5.Nikita Chnykinas 4.00
Tolis. 5.Pijus Liudavičius 6.44/-0.1, 6.Edvinas Norvaiša 6.38/0.4
Trišuolis. 4.Matas Janulis 13.49/0.1
Rutulys. 3.Eitvydas Turčinskas 14.38 (asmeninis rekordas), 4.Matas Kavaliauskas 14.10
Diskas. 4.Matas Paplauskas 47.85, 5.Eitvydas Turčinskas 46.46
Kūjis. 3.Matas Rapševičius 58.14 (asmeninis rekordas), 5.Justas Meilus 50.64 (asmeninis rekordas)
Ietis. 2.Matas Baziliauskas 64.20, 4.Kasparas Bačianskas 55.60
10000 m ėjimas. 1.Lukas Lasevičius 45:27.45 (asmeninis rekordas), 2.Tauras Jokūbas Grincevičius 50:33.71
4×100 m. 1.Lietuva (Adas Dambrauskas, Aistis Manton, Dovydas Jocius, Gediminas Kulpavičius) 41.86

Jaunuolės

100 m. 3.Greta Zalatoriūtė 12.28/1.6 (asmeninis rekordas), 4.Airūnė Čegytė 12.42/1.6
200 m. 4.Airūnė Čegytė 25.98/0.9, 5.Deimantė Rudytė 26.02/0.9
400 m. 1.Ema Sarafinaitė 55.83, 4.Diana Viličkaitė 58.39
800 m. 5.Ugnė Dirsytė 2:24.26, 6.Akvilė Bučytė 2:26.53
1500 m. 2.Ana Borunova 4:49.05, 3.Andrita Markevičiūtė 4:52.71 (asmeninis rekordas)
3000 m. 1.Karolina Bliujūtė 9:59.43 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3.Eleonora Višnevskytė 10:29.55
3000 m kl. 3.Arnela Šaulytė 12:13.40 (asmeninis rekordas)
100 m b/b. 1.Neda Lasickaitė 14.14/2.0 (asmeninis rekordas), 5.Viltė Juknaitė 15.14/2.0
400 m b.b. 1.Gerda Kirkytė 1:01.32, 3.Gintarė Blažytė 1:04.06
Aukštis. 4.Gabriela Liminovič 1.65, 5.Evelina Bukauskaitė 1.60
Kartis. 1.Rugilė Miklyčiūtė 4.00, 5-6.Nida Kilinskaitė 2.40
Tolis. 4.Miglė Tautkutė 5.68/0.2, 6.Miglė Gliaudelytė 5.52.-0.5
Trišuolis. 1.Aistė Mižutavičiūtė 12.79/0.9 (asmeninis rekordas), 4.Paulina Barauskaitė 11.50/1.7
Rutulys. 5.Paulina Stuglytė 11.23, 6.Armilė Kelmelytė 8.12
Diskas. 1.Paulina Stuglytė 46.86, 6.Armilė Kelmelytė 34.81
Kūjis. 2.Mairita Pajėdaitė 45.28, 5.Raminta Lepšytė 32.80
Ietis. 5.Ieva Trainauskaitė 38.39 (asmeninis rekordas), 6.Gabriela Liminovič 27.51
5000 m ėjimas. 2.Augustė Balnytė 28:16.31 (asmeninis rekordas), 3.Aiva Bilevičiūtė 28:28.54
4×100 m. 3.Lietuva (Airūnė Čegytė, Neda Lasickaitė, Deimantė Rudytė, Greta Zalatoriūtė) 1:01.84

Mišri 4×400 m estafetė. 1.Lietuva (Edvardas Aukštuolis, Gerda Kirkytė, Lukas Sutkus, Ema Sarafinaitė) 3:27.80

Estijos lengvaatlečiai laimėjo 16 rungčių, Lietuvos – 15, Latvijos – 8.

Komandinę pergalę antrus metus iš eilės šventė Estijos komanda (301 taškas). Lietuvos komanda, paskutiniuose keturiuose čempionatuose buvusi trečia, dabar ženkliai pralenkė latvius: Lietuva – 260 taškų, Latvija – 214 taškų.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite