Svarbus pranešimas:

Prisidėkite prie paramos lengvaatlečiams, skirdami 2 procentus pajamų mokesčio

Lietuva laimėjo Baltijos šalių jaunių čempionatą
2017-03-04

BJnM

Šiauliuose baigėsi Baltijos šalių jaunių čempionatas.

Nugalėtojai ir lietuvių rezultatai:

Jaunės.
60 m. 1.Akvilė Andriukaitytė 7.74, 2.Erika Lukaševič 7.79.
300 m. 1.Piibe Kirke Aljas (EST) 40.78, 2.Akvilė Jonauskytė 41.66, 4.Karolina Savko 42.03.
800 m. 1.Gabija Galvydytė 2:13.05, 3.Karolina Zeleniūtė 2:19.58. Gabija Baltijos šalių čempionatą laimėjo antrą kartą.
3000 m. 1.Ilarija Ločmele (LAT) 10:26.13, 2.Ugnė Žvinklytė 10:37.89 (asmeninis rekordas), 3.Greta Karinauskaitė 10:53.96. Nutrūko Lietuvos bėgikių pergalių serija (2010-2016 m.).
60 m b/b. 1.Elza Marija Kraule (LAT) 8.71, 4.Gintarė Griciūtė 9.05 (pakartotas asmeninis rekordas), 6.Neda Tumasonytė 9.19 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Gintarė Tirevičiūtė 1.77 (asmeninis rekordas), 5.Vėjūnė Maceikaitė 1.68.
Kartis. 1.Marleen Mülla (EST) 3.40, 4.Judita Kazlauskaitė 3.10 (asmeninis rekordas), 6.Kamilė Sanajevaitė 2.80.
Tolis. 1.Kitija Paula Melnbarde (LAT) 6.07, 3.Vaida Padimanskaitė 5.67, 4.Kristina Jašauskaitė 5.44.
Trišuolis. 1.Rūta Kate Lasmane (LAT) 12.30, 2.Kristina Jašauskaitė 11.83, 4.Luka Garšvaitė 11.40.
Rutulys. 1.Urtė Bačianskaitė 15.33 (asmeninis uždarų patalpų rekordas), 4.Ugnė Makarevičiūtė 13.81. Penkta iš eilės lietuvaičių pergalė šioje rungtyje.
4×200 m. 1.LTU (A.Jonauskytė, E.Lukaševič, G.Galvydytė, A.Andriukaitytė) 1:40.97 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Jauniai.
60 m. 1.Henri Sai (EST) 6.99, 4.Rokas Pumputis 7.16 (asmeninis rekordas), 6.Regimantas Tiškus 7.35.
300 m. 1.Aleksandrs Kucs (LAT) 36.34, 2.Edgaras Radzevičius 36.61 (asmeninis rekordas), 6.Robertas Kazbaras 40.26.
800 m. 1.Rojs Puks (LAT) 2:00.06, 2.Konradas Naumčikas 2:01.64 (asmeninis rekordas), 3.Aleksas Buldygerovas 2:03.85.
3000 m. 1.Eduardas Rimas Survilas 9:01.81 (asmeninis rekordas), 2.Gvidas Tauroza 9:18.37. Eduardas Rimas laimėjo antrus, Lietuvos bėgikai penktus metus iš eilės.
60 m b/b. 1.Egert Sekk (EST) 8.07, 2.Dovidas Petkevičius 8.36, 4.Robertas Kazbaras 8.57.
Aukštis. 1.Madis Kalašnikov (EST) 1.97, 3.Deimantas Damkus 1.91, 5.Aistis Andrejauskas 1.85.
Kartis. 1.Eerik Haamer (EST) 4.20, 3.Justas Gofencas 3.95, Vladas Baliukas 0.
Tolis. 1.Artūrs Šarkovičs (LAT) 6.87, 2.Tomas Sabašinskas 6.84 (asmeninis rekordas), 5.Titas Mužas 6.30.
Trišuolis. 1.Artūrs Šarkovičs (LAT) 14.05, 2.Jaunius Stakaitis 13.70 (asmeninis rekordas), 4.Denas Juozaitis 13.53.
Rutulys. 1.Naubartas Stripeikis 17.34, 3.Augustas Inda 16.51 (asmeninis rekordas). Penkta iš eilės mūsų rutulininkų pergalė.
4×200 m. 1.EST 1:35.68, 2.LTU (R.Pumputis, R.Tiškus, R.Kazbaras, E.Radzevičius) 1:36.50.

Trečius metus iš eilės komandinę pergalę švenčia lietuviai (169 taškai), antri – latviai (151), treti – estai (149). Lietuviai pirmavo ir tarp merginų, ir tarp vaikinų.

Rezultatai.

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite