SVARBUS PRANEŠIMAS:

Baltijos šalių komandinis čempionatas (Uogrė, rugpjūčio 14-15 d.): patikslinta Lietuvos komandos sudėtis ir informacija apie kelionę

Baltijos šalių U18 ir U20 komandiniai čempionatai: pirmoji diena
2020-08-01

Šeštadienį Pernu prasidėjo Baltijos šalių jaunimo ir jaunių komandiniai čempionatai. Lietuvių rezultatai pirmosios dienos rungtyse:

Jauniai

100 m. 1.Adomas Nakrošis 11.10/2.2, 3.Marius Valaitis 11.33
400 m. 2.Nedas Talalas 49.84, 4.Valerijus Bakhovkin 50.76 (asmeninis rekordas)
1500 m. 1.Erik Černiavski 4:15.15 (asmeninis rekordas), 3.Marijus Dranginis 4:17.90
2000 m kl. 4.Airidas Bendaravičius 6:39.16 (asmeninis rekordas), 5.Justas Gudauskas 6:46.17
400 m b/b. 5.Martas Damažeckas 59.53, 6.Ugnius Mačionis 59.80
Kartis. 3.Modestas Šalnaitis 3.80, 5.Andrius Šimkus 3.50
Tolis. 2.Airidas Zabaras 7.12/0.9, 3.Arnas Sapatka 6.77/1.6 (asmeninis rekordas)
Kūjis. 3.Benas Bareikis 47.82, 5.Domas Kanaverskas 42.97
Ietis. 1.Marius Rudzevičius 74.86 (asmeninis rekordas), 2.Tautvydas Burauskas 62.45 (asmeninis rekordas)
4×100 m. 3.LTU (Rokas Vošteris, Marius Valaitis, Arnas Sapatka, Airidas Zabaras) 44.38

Jaunės.

100 m. 1.Andrė Ožechauskaitė 12.03/0.4, 4.Karolina Talalaitė 12.63.
400 m. 1.Ema Sarafinaitė 57.88, 3.Diana Viličkaitė 59.68 (asmeninis rekordas)
1500 m. 3.Marija Jekabsone 4:39.99 (asmeninis rekordas), 6.Meda Gasickaitė 5:05.58
2000 m kl. 4.Deimantė Bendaravičiūtė 8:01.25
400 m b/b. 2.Gustė Jonikaitė 1:04.73 (asmeninis rekordas), 4.Elena Jasaitė 1:06.49
Kartis. 4.Raminta Stankutė 2.70, 5.Gabija Gališanskaitė 2.50
Tolis. 2.Atėnė Šliževičiūtė 5.66/1.0, 6.Satera Balčaitytė 5.38/1.3
Kūjis. 2.Mairita Pajėdaitė 50.61, 5.Rugilė Mikalajūnaitė 44.34
Ietis. 4.Paulina Kėsylytė 44.24 (asmeninis rekordas), 5.Gustina Steponaitė 43.09 (asmeninis rekordas)
4×100 m. 2.LTU (Karolina Talalaitė, Gabija Klimukaitė, Neda Lasickaitė, Andrė Ožechauskaitė) 48.21 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Jaunuoliai

100 m. 4.Kristupas Seikauskas 11.07/0.7, Dominykas Trijonis DNS
400 m. 5.Mažvydas Bivainis 50.86, 6.Martynas Čepas 51.33
1500 m. 1.Dariuš Zabelo 4:16.92, 5.Justas Sažinas 4:21.33
2000 m kl. 3.Tomas Bačiulis 6:30.78 (asmeninis rekordas), 5.Valdas Palubinskas 7:10.47
400 m b/b. 4.Lukas Šermukšnis 56.43 (asmeninis rekordas), 6.Erikas Ivanovas 1:00.82
Kartis. 5.Danielius Adamavičius 3.80, 6.Tadas Daugėla 3.80
Tolis. 5.Povilas Šiliauskas 6.44/-0.7, 6.Merūnas Martinkus 4.98/1.0
Kūjis. 3.Gustas Pritulskis 59.61 (asmeninis rekordas), 5.Rokas Balčiūnas 47.15
Ietis. 4.Tadas Rosčiupkinas 46.87, 5.Arnas Bartkevičius 43.78
4×100 m. LTU (Povilas Šiliauskas, Mažvydas Bivainis, Merūnas Martinkus, Kristupas Seikauskas) DNF

Jaunuolės

100 m. 3.Eivilė Cemnolonskytė 12.35/-1.1, 6.Lukrecija Sabaitytė 12.66
400 m. 3.Roberta Žikaitė 58.26, 4.Augustė Žikaitė 59.20
1500 m. 1.Eglė Vaitulevičiūtė 4:46.96, 6.Julija Evelina Jačun 5:38.31 (asmeninis rekordas)
2000 m kl. 1.Greta Karinauskaitė 6:56.03 (asmeninis rekordas), 2.Meda Repšytė 7:17.24
400 m b/b. 2.Hanna Zikejeva 1:04.54, 6.Julija Baciūtė 1:08.30
Kartis. 4.Neringa Skipskytė 3.00, 5.Aušra Guigaitė 2.40
Tolis. 1.Luka Garšvaitė 6.04/0.5, 6.Emilija Strupaitė 5.59/1.5
Kūjis. 5.Klaudija Bieliauskaitė 40.43, 6.Gerda Balsevičiūtė 30.64
Ietis. 4.Meda Majauskaitė 43.85, 6.Gintarė Paulauskaitė 36.28
4×100 m. 2.LTU (Lukrecija Sabaitytė, Gabija Kuprytė, Elzė Viktorija Kazlauskaitė, Eivilė Cemnolonskytė) 48.64

Komandų vietos po pirmosios čempionato dienos:

Jauniai. 1.EST 144, 2.LTU 132, 3.LAT 122
Jaunimas. 1.EST 150, 2.LAT 144, 3.LTU 100

Transliacija per „YouTube“:  https://www.youtube.com/watch?v=ujuVkrUi1KE

Rezultatai. Komandiniai rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite