SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

„Citadele Kauno maratonas“
2018-06-10

Kauno maratono nugalėtoju tapo Andrejus Jegorovas (Vilnius) 2:32:42, dvylika sekundžių pralenkęs Andrių Jakševičių (Radviliškis). Trečias finišavo ukrainietis Serhijus Popovas (2:34:48). Greičiausia tarp moterų buvo Irina Masnyk (Ukraina) 2:56:12. Tarp lietuvių bėgikių aukščiausią, ketvirtą, vietą užėmė Gitana Akmanavičiūtė (3:13:27).

Pusės maratono bėgimus laimėjo ukrainiečiai Aleksandras Matvijčiukas (1:06:47) ir Kateryna Karmanenko (1:19:35). Kartu vykusio Lietuvos čempionato medaliai atiteko Ignui Brasevičiui (Vilnius) 1:06:50, Remigijui Kančiui (Kaunas) 1:10:00, Aurimui Rimkui (Kaunas) 1:15:43 bei Vaidai Žūsinaitei (Alytus) 1:20:14, Loretai Kančytei (Kaunas) 1:23:09 ir Loretai Petkevičienei (Kaunas) 1:29:30.

10 km pirmi baigė Darius Sadeckas (Vilnius) 33:31 ir Monika Juodeškaitė (Kaunas) 38:50, finišavusi sekunde anksčiau už Rasą Drazdauskaitę.

Egidijus Adomkaitis (Vilnius) 15:16 ir Ieva Želvytė (Kaunas) 18:08 pirmieji nubėgo 5 km.