MYKOLAS ALEKNA – pasaulio rekordininkas (74.35 m) !

„Deimantinė lyga“: A.Palšytė – šešta, Z.Sendriūtė – septinta
2016-08-27

Šeštadienį IAAF „Deimantinės lygos“ varžybose Paryžiuje dalyvavo dvi Lietuvos lengvaatletės – Zinaida Sendriūtė ir Airinė Palšytė. Nors šio sezono „Deimantinė lyga“ artėja prie pabaigos (liko vos dvejos varžybos) mūsų sportininkėms tai buvo pirmasis pasirodymas joje.

Zinaida Sendriūtė kiekvienu metimu gerino savo rezultatą (56.68 – 58.19 – 59.23), po trijų bandymų buvo septinta, bet tuo ir baigė varžybas, nes „Deimantinėje lygoje“ dar trys bandymai suteikiami tik keturiems atletams. Nugalėjo olimpinė čempionė Sandra Perkovič (Kroatija) – 67.62 m.
Disko metimo rezultatai.

Šuolių į aukštį sektoriuje rungtyniavo dešimt šuolininkių, tarp jų  aštuonios Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių finalininkės. Airinė Palšytė baigė varžybas, įveikusi 1.90 m aukštį (1.80/1, 1.85/1, 1.90/1, 1.93/xxx). Su šiuo rezultatu ji užėmė šeštą vietą. Nugalėjo olimpinė čempionė Ruth Beitia (Ispanija)  – 1.98 m.