SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunių čempionatas (Klaipėda, 06.21-22): dalyvių sąrašas, patikslinta programa

Lietuvos čempionatas (Palanga, 06.28-30): patikslintas programos projektas

DĖMESIO: Lietuvos rinktinės kandidatams ir treneriams
2022-02-09

Lietuvos rinktinės kandidatams ir treneriams primename laiku susitvarkyti dokumentus, kad galėtumėte atstovauti Lietuvai tarptautinėse varžybose!

Vadovaujantis Lietuvos rinktinių sudarymo principais, visi rinktinės kandidatai turi turėti EA programos „I RUN CLEAN“ sertifikatą, galiojančią LLAF licenciją ir sutartį su LLAF.

Įsitikinkite, ar asmens dokumentai yra galiojantys. Į kai kurias valstybes galima atvykti tik su pasu (asmens tapatybės kortelė netinka), todėl iš anksto ieškokite informacijos. Jei reikia, laiku kreipkitės dėl dokumentų atnaujinimo.

Įsitikinkite ar turite Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ir ar ji galioja. ESDK yra dokumentas, patvirtinantis privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) apdrausto asmens teisę gauti iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) apmokamas būtinosios medicinos pagalbos paslaugas laikino buvimo Europos Sąjungos šalyse metu. ESDK išduoda Teritorinės ligonių kasos arba jų atstovai savivaldybėse.

Dėl COVID 19 pandemijos daugelis šalių yra sugriežtinusios reikalavimus dalyvauti renginiuose (reikalaujama pilna vakcinacija). Rekomenduojame visiems rinktinių kandidatams ir treneriams kuo skubiau vakcinuotis, kad nekiltų problemų išvykti į varžybas ar stovyklas užsienyje.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite