SVARBUS PRANEŠIMAS:

Patvirtintos aukšto meistriškumo sporto varžybų organizavimo būtinos sąlygos (įsigaliojo gegužės 30 d.)

Skirkite 1,2 proc. pajamų mokesčio lengvaatlečiams

Europos daugiakovių čempionatas ir varžybos Manheime: informacija komandoms
2017-06-19

Europos daugiakovių komandiniame čempionate Monzone (Ispanija) dalyvaus tokios sudėties Lietuvos komanda:

Austra Skujytė (Kaunas), Diana Pranckutė (Kaunas), Miglė Liepa Muraškaitė (Vilnius), Alvydas Misius (Vilnius), Algirdas Stuknys (Kaunas), Egidijus Zaniauskas (Klaipėda), komandos vadovė – Indrė Jakubaitytė (Kaunas), kineziterapeutas Mantas Lesnickas (Kaunas).

Į varžybas komanda išvyksta birželio 29 d. 18.50 val. iš Vilniaus oro uosto. Į oro uostą reikia atvykti iki 17.00 val. Iš varžybų sugrįžtama liepos 3 d. 20.55 val. į Vilniaus oro uostą.

Vykstantys į varžybas privalo turėti asmens dokumentą ir Lietuvos rinktinės aprangą (gamintojas „Joma“). Neturintys aprangos, kuo skubiau kreipiasi į LLAF varžybų direktorių Aurelijų Žiedą (868585161).


Į tarptautines jaunimo varžybas Manheime (Vokietija) vyksta Erika Krūminaitė (Klaipėda), Urtė Baikštytė (Šiauliai), Paulius Gelažius (Vilnius), Juozas Baikštys (Šiauliai), Rokas Ickys (Šiauliai), Agnė Jonkutė (Vilnius), Gediminas Truskauskas (Vilnius) ir Juzefa Baikštienė (Šiauliai).

Į varžybas komanda išvyksta birželio 30 d. 6.35 val. iš Vilniaus oro uosto. Į oro uostą reikia atvykti iki 5.00 val. Iš varžybų sugrįžtama liepos 2 d. 23.40 val. į Vilniaus oro uostą.

Jeigu išvykstant ar parvykus bus reikalinga nakvynė Vilniuje, kuo skubiau kreipkitės į LLAF varžybų direktorių Aurelijų Žiedą (868585161).

Vykstantys į varžybas privalo turėti asmens dokumentą ir Lietuvos rinktinės aprangą (gamintojas „Joma“).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite