SVARBUS PRANEŠIMAS:

Dėl organizacinių problemų Lietuvos 10 km bėgimo plentu čempionatas (planuotas spalio 15 d.) neįvyks

Europos daugiakovių čempionatas: Lietuva pirmoje vietoje
2017-07-02

Monzone (Ispanija) šeštadienį prasidėjo Europos daugiakovių komandinio čempionato pirmos ir antros lygų varžybos. Lietuviai rungtyniavo antroje lygoje.

Pirmos dienos rezultatai:

Moterys.
100 m b/b. 3.Austra Skujytė 14.42/1.4, 6.Diana Pranckutė 14.56/-0.2, 13.Miglė Liepa Muraškaitė 15.09/0.2.
Aukštis. 1.Diana Pranckutė 1.78, 10.Austra Skujytė 1.69, 18.Miglė Liepa Muraškaitė 1.57.
Rutulys. 1.Austra Skujytė 16.08, 5.Miglė Liepa Muraškaitė 12.76, 14.Diana Pranckutė 11.44.
200 m. 14.Miglė Liepa Muraškaitė 26.48/1.3, 15.Austra Skujytė 26.51/5.1, 16.Diana Pranckutė 26.75/1.2.
Po 4 rungčių. 1.Austra Skujytė 3446, 6.Diana Pranckutė 3211, 13.Miglė Liepa Muraškaitė 2998.

Vyrai.
100 m. 10.Algirdas Stuknys 11.42/-2.9, 12.Egidijus Zaniauskas 11.46/2.2, 26.Alvydas Misius 11.78/-1.7.
Tolis. 16.Algirdas Stuknys 6.66/0.6, 17.Egidijus Zaniauskas 6.65/1.9, 25.Alvydas Misius 6.36/0.4.
Rutulys. 5.Alvydas Misius 13.28, 8.Egidijus Zaniauskas 12.83, 20.Algirdas Stuknys 11.40.
Aukštis. 8.Algirdas Stuknys 1.92, 13.Alvydas Misius 1.89, 15.Egidijus Zaniauskas 1.89.
400 m. 6.Algirdas Stuknys 50.22, 10.Alvydas Misius 50.59, 20.Egidijus Zaniauskas 52.47.
Po 5 rungčių. 12.Algirdas Stuknys 3608, 15.Egidijus Zaniauskas 3559, 16.Alvydas Misius 3538.

Dėl dviejų kelialapių į pirmąją lygą kovą pradėjo šešios komandos, po pirmosios dienos liko keturios (Norvegija ir Airija jau neturėjo pilnų sudėčių). Sekmadienio startus komandos pradėjo iš tokių pozicijų: 1.Lietuva 20360, 2.Danija 19943, 3.Latvija 19942, 4.Islandija 19655.

Antros dienos rezultatai:

Moterys.
Tolis. 4.Austra Skujytė 5.77/0.5, 8.Diana Pranckutė 5.47/0.0, 18.Miglė Liepa Muraškaitė 5.21/1.5.
Ietis. 2.Austra Skujytė 47.27, 5.Diana Pranckutė 43.89, 11.Miglė Liepa Muraškaitė 36.78.
800 m. 4.Miglė Liepa Muraškaitė 2:23.50, 6.Austra Skujytė 2:25.46, 11.Diana Pranckutė 2:29.71.
Galutiniai septynkovės rezultatai. 1.Lucia Slanickova (Slovakija) 5816, 2.Austra Skujytė 5784 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 5.Diana Pranckutė 5341 (asmeninis rekordas), 10.Miglė Liepa Muraškaitė 4998 (asmeninis rekordas).

Vyrai.
110 m b/b. 12.Algirdas Stuknys 15.56/-0.7, 14.Alvydas Misius 15.77/0.3, 15.Egidijus Zaniauskas 15.95/-1.4.
Diskas. 3.Alvydas Misius 44.21, 6.Egidijus Zaniauskas 41.53, 11.Algirdas Stuknys 38.79.
Kartis. 3.Egidijus Zaniauskas 4.50, 21.Algirdas Stuknys 3.90, 23.Alvydas Misius 3.90.
Ietis. 5.Egidijus Zaniauskas 53.54, 9.Alvydas Misius 50.18, 15.Algirdas Stuknys 47.00.
1500 m. 4.Alvydas Misius 4:35.83, 13.Algirdas Stuknys 4:50.86, 14.Egidijus Zaniauskas 4:51.96.
Galutiniai dešimtkovės rezultatai. 1.Martin Roe (Norvegija) 8144, 7.Egidijus Zaniauskas 7001 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 8.Alvydas Misius 6936, 12.Algirdas Stuknys 6778.

Komandinėje įskaitoje Lietuva iškovojo pirmą vietą (36838), pralenkusi Latviją (35261), Daniją (35026) ir Islandiją (33923). Lietuvos ir Latvijos daugiakovininkai kitame čempionate galės rungtyniauti pirmoje lygoje.

Rezultatai.

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite