SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Europos jaunių čempionatas: pirmoji diena
2016-07-13

Liepos 14-oji – pirmojo Europos jaunių lengvosios atletikos čempionato Tbilisyje pirmoji varžybų diena. Startavo devyni Lietuvos lengvaatlečiai:

Septynkovė. Pirmoje rungtyje, 100 m barjeriniame bėgime, Beatričės Juškevičiūtės rezultatas tarp 30 dalyvių buvo 16-as (14.69/0.4). Šuoliuose į aukštį (1.58) Beatričė pagerino asmeninį rekordą. Po dviejų rungčių ji yra dvidešimt antra. Rutulį Beatričė nustūmė 11.50 m (26 vieta) ir po trijų rungčių smuktelėjo į dvidešimt penktą vietą. 200 m bėgime pasiektas asmeninis rekordas (25.23/1.4) ir užimta vienuolikta vieta. Pirmąją septynkovės dieną Beatričė Juškevičiūtė baigė dvidešimt pirma. Deja, nepasisekė Urtei Bačianskaitei – ji nebaigė barjerinio bėgimo ir toliau varžybose nedalyvavo.

5000 m sportinis ėjimas. Austėja Kavaliauskaitė užėmė  vienuoliktą vietą (25:01.26).

100 m (atrankos bėgimai ir pusfinaliai). Laurynas Toleikis savo bėgime finišavo penktas (11.00/0.1) ir pateko tarp 24 pusfinalininkų. Pusfinalio bėgime jis buvo septintas (10.99/0.2) ir čempionate užėmė devynioliktą vietą.

100 m (atrankos bėgimai). Vos keturios tūkstantosios sekundės dalys skyrė Akvilę Andriukaitytę (12.46/1.5) nuo ketvirtos vietos savo bėgime ir kelialapio į pusfinalį. Pagal atrankos bėgimų rezultatus ji užėmė 29 vietą.

400 m (atrankos bėgimai). Karolina Savko (56.42) pagerino asmeninį rekordą, užėmė trečią vietą savo bėgime ir su septintu dienos rezultatu pateko į pusfinalį.

Disko metimas (kvalifikacinės varžybos). Agnė Jonkutė daugiau kaip metru pagerino asmeninį rekordą ir A grupėje užėmė penktą vietą – 45.61 m (40.09-x-45.61). Po B grupės varžybų paaiškėjo, kad Agnė su aštuntu rezultatu pateko į finalines varžybas.

Šuolis į aukštį (kvalifikacinės varžybos). Aleksas Vilkas, įveikęs tik 2.00 m (1.90/1, 1.95/2, 2.00/1, 2.04/xxx) aukštį, užėmė 18 vietą.

800 m (atrankos bėgimai). Gabija Galvydytė finišavo septinta (2:19.39). Tarp visų atrankos varžybų dalyvių jos laikas buvo dvidešimt trečias,