Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Savaitgalis Europoje: A.Gudžius (66.70), L.Jasiūnaitė, A.Šerkšnienė, M.J.Morauskaitė, D.Lobačevskė, D.Dzindzaletaitė
2017-05-21

Savaitgalį Hallėje (Vokietija) vyksta tarptautinės metimų varžybos. Jose dalyvavo du Lietuvos atstovai.

Labai stiprūs varžovai susirinko disko metimo sektoriuje. Andrius Gudžius užėmė antrą vietą – 66.70 m (65.36-64.63-63.55-65.90-66.70-65.25). Nugalėjo šį sezoną antrą rezultatą pasaulyje turintis švedas Danielis Stahlis (68.07). Už jų liko Lukas Weisshaidingeris (Austrija) 66.52, Piotras Malachowskis (Lenkija) 65.41, Martinas Wierigas (Vokietija) 64.74, Robertas Urbanekas (Lenkija) 63.41 ir kiti. Andrius, beje, pirmą kartą laimėjo prieš Piotrą Malachowskį (šiandien buvo 15-os bendros jų varžybos).

Rezultatai.

Liveta Jasiūnaitė numetė ietį 56.16 m (48.77-55.78-56.16-x-x-x) ir užėmė 4 vietą. Nugalėjo vokietė Christin Hussong (61.91).

Rezultatai.

Agnė Šerkšnienė dalyvavo barjerų ir sprinto varžybose Bazelyje. Netradicinėje 150 m distancijoje ji užėmė penktą vietą (17.97). 300 m bėgime ji buvo trečia (38.04).

Rezultatai.

Valensijoje Ispanijos klubų čempionato aukščiausios lygos varžybose Modesta Justė Morauskaitė užėmė antrą vietą 400 m bėgime (53.86) ir su savo „Valencia Esports“ klubo komanda laimėjo 4×400 m estafetinį bėgimą (3:45.77).

Rezultatai.

Karlovy Varų (Čekija) pusmaratonyje Diana Lobačevskė užėmė aštuntą vietą (1:15:58, pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas).

Rezultatai.

Dovilė Dzindzaletaitė svečio teisėmis dalyvavo Loughboroughe Anglijos-Škotijos-Velso-D.Britanijos jaunimo-Loughborougho mače ir nugalėjo – 13.51 m.