SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

 

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

I Lietuvos uždarų patalpų čempionatas
2019-02-11

Belaukiant Lietuvos uždarų patalpų čempionato Šiauliuose prisiminkime, kad pirmos tokios varžybos vyko 1948 m. balandžio 10-11 d. Kauno sporto halėje. Pažvelkite į jo vertinimą ir rezultatus, kaip juos pateikė aukščiausios to meto Lietuvos sporto valdžios po čempionato (tuomet –asmeniškų pirmenybių) išleistas įsakymas (LCVA, f.982, ap.1, b.13, l.24-27).

Nors rašoma, kad teisminės kolegijos pristatyti rezultatai patvirtinti, bet keletas jų į įsakymą nepateko. Mergaičių šuolyje į tolį iš vietos trečią vietą užėmė Urbanaitė (Kaunas) – 2.13 m, o šuolyje į aukštį iš vietos prizines vietas pasidalino (visos peršokusios po 0.90 m): 1.Vaksmanaitė (Kaunas), 2.Žukaitė (Vilnius), 3.Šimkutė (Klaipėda).

Jaunuolių šuolyje į aukštį antrą vietą užėmęs Arūnas Žebriūnas, tuomet Klaipėdos gimnazistas, vėliau tapo garsiu Lietuvos kino režisieriumi ir scenarijų autoriumi.

 

 

Grįžti į naujienas

Pasidalinkite