SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

 

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

IAAF vaikų lengvoji atletika Kintų pagrindinėje mokykloje
2016-12-08

Gruodžio 7 dieną „IAAF vaikų lengvosios atletikos“ (IAAF Kids’ Athletics – angl.) varžyos įvyko ir Šilutės rajono Kintų pagrindinėje mokykloje. Mažoje sporto salėje komandomis varžėsi  36 Kintų pagrindinės mokyklos 2-4 klasių mokiniai ir grupelė jauniausiųjų Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečių.

Renginio siela, mankštos organizatorė, vaikų drąsintoja ir geriausia varžybų draugė buvo sportiškoji Pepė.  Varžybos savo įdomiomis rungtimis, gražiu, spalvotu ir saugiu inventoriumi labai patiko ne tik vaikams, bet ir jų mokytojoms, mokyklos administracijai.

Pradinių klasių mokytojos prasitarė, kad jau sekančią kūno kultūros pamoką būtinai išbandys „kryžiaus šokinėjimą“, įgytą patirtį, žinias pritaikys kūno kultūros pamokose. Vaikai nekantraudami laukia jau kitų varžybų su naujomis rungtimis.

Varžybas organizavo, pasitelkusi į pagalbą mokyklos vyriausiuosius mokinius, Kintų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja ir Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos trenerė Lina Leikuvienė.

 

organizatorių informacija

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite