Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Jaunimo olimpinės žaidynės
2018-10-12

Sekmadienį prasidėjo lengvosios atletikos varžybų antras etapas.

Kaip ir prieš tris dienas visi keturi Mato Makaravičiaus bandymai disko metimo sektoriuje buvo nesėkmingi – jis liko be rezultato.

Pirmadienį savo pozicijas pagerino Dominykas Čepys. Antrame etape jis užėmė dešimtą vietą (17.97), o susumavus abiejų etapų rezultatus olimpinėse žaidynėse jis užėmė vienuoliktą vietą.

Dovidas Petkevičius antradienį bėgime, kuriame startavo 14-18 vietas pirmame etape užėmę barjerininkai, finišavo trečias (14.72/0.1). Susumavus abiejų etapų laikus žaidynėse jam atiteko 16 vieta.

Aukščiausia per visą istoriją mūsų lengvatlečių jaunimo olimpinėse žaidynėse užimta vieta po Buenos Airių startų liko ketvirta. 2010 metais tokią vietą buvo užėmusi Laura Gedminaitė (rutulys), 2014 metais – Tomas Vasiliauskas (kūjis) ir Benediktas Mickus (estafetė 8×100 m).

Ketvirtadienį Buenos Airėse prasidėjo jaunimo olimpinių žaidynių lengvosios atletikos varžybos.

Pirmasis iš lietuvių rungtyniavo disko metikas Matas Makaravičius. Deja, visi keturi jo metimai buvo nesėkmingi. Sekmadienį visi metikai atliks dar po keturis bandymus, o galutiniai rezultatai paaiškės susumavus abiejų dienų rezultatus. Akivaizdus diskininkų lyderis buvo Connoras Bellas iš Naujosios Zelandijos, numetęs diską beveik 10 m toliau už antrą vietą užėmusį sportininką – 66.84 m.

Penktadienį Dominykas Čepys rutulio stūmimo pirmame rate užėmė 14 vietą – 17.34 m (17.04-x-17.34-x). Antrasis ratas – pirmadienį.

Šeštadienį 110 m barjerinio bėgimo atrankoje startavo Dovidas Petkevičius.  Jis finišavo šeštas (14.56/1.7 ) ir pateko tik į C finalą.