Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Klaipėdiečių startai Lenkijoje
2017-06-20

Klaipėdos lengvosios atletikos sporto klubo „Nikė“ jaunieji atletai savaitgalį startavo „Beskidianatletic-2017“ varžybose. Bielsko Bialoje be lietuvių rungėsi dar šešių valstybių (Lenkijos, Čekijos, Ukrainos, Vokietijos, Serbijos ir Italijos) sportininkai.

Nors oras ir nelepino sportininkų, grįžtame su puikia nuotaika. Varžybose pirmos šešios vietos buvo prizinės. Antrąją vietą tarp jauniausiųjų iškovojo Nikita Kazabekovas (9.05), ketvirtas 600 m bėgime finišavo Pijus Dumalakas (1:45.68), penktą vietą 300 m iškovojo Agnė Ramanauskaitė (45.53), septintąsias vietas užėmė Vilius Veseris 60 m (8.41) ir Deividas Davydovas 1000 m (2:58.53) bėgimuose. Visi šie sportininkai pasiekė asmeninius rekordus.