Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Lietuvos LAF taurės varžybos
2023-01-28

Vilniaus lengvosios atletikos manieže baigėsi Lietuvos LAF taurės varžybos.

Rungčių nugalėtojai:

60 m. Eva Misiūnaitė (Kaunas/Vilnius) 7.47 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas) ir Gediminas Truskauskas (Vilnius) 6.71 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, pakartotas LLAF taurės varžybų rekordas, ketvirta pergalė LLAF taurėje paeiliui)

400 m. Monika Eglinskas (Vilnius) 57.79 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas) ir Lukas Sutkus (Telšiai) 49.13

800 m. Eglė Vaitulevičiūtė (Vilnius) 2:13.82 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, taurę laimėjo trečią kartą iš eilės) ir Oleh Myronets (Ukraina) 1:51.62 (LLAF taurės varžybų rekordas). Antrą vietą užėmė Algimantas Žemaitaitis (Vilnius) 1:55.93 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas).

1500 m. Aurika Balsytė (Šiauliai) 4:43.80 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas) ir Mažvydas Peleckas (Vilnius) 4:13.46 (asmeninis rekordas)

3000 m. Lina Kiriliuk (Šiauliai) 9:44.70 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, taurę laimėjo antrą kartą) ir Simas Bertašius (Raseiniai/Vilnius) 8:11.81 (LLAF taurės varžybų rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, šią distanciją LLAF taurės varžybose laimėjo antrą kartą)

60 m barj, bėgimas. Neda Lasickaitė (Vilnius) 8.62 (asmeninis rekordas) ir Rokas Ickys (Šiauliai) 7.99 (pakartojo pernykštį laimėjimą)

Šuolis į aukštį. Airinė Palšytė (Vilnius) 1.85 (taurės varžybas laimėjo septintą kartą) ir Algirdas Asauskas (Kaunas) 1.85 (pakartojo pernykštį laimėjimą)

Šuolis į tolį. Jogailė Petrokaitė (Raseiniai) 6.44 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, taurę laimėjo trečią kartą iš eilės, ketvirtą per visą laiką) ir Artūras Raklevičius (Vilnius) 7.39 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis uždarų patalpų rekordas)

Trišuolis. Aina Grikšaitė (Vilnius) 13.54 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, pakartotas asmeninis uždarų patalpų rekordas, taurę laimėjo antrą kartą) ir Gustas Griška (Kaunas) 14.52 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Rutulio stūmimas. Ieva Zarankaitė (Utena)  15.45 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, taurės varžybas laimėjo ketvirtą kartą iš eilės) ir Vytenis Ivaškevičius (Vilnius) 16.82 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Lietuvos sporto klubų komandines varžybas I grupėje laimėjo Vilniaus sporto klubas „COSMA“ , II grupėje – SK „Love Streams Running“.