SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

LLAF vadovai dalyvavo IAAF kongrese
2016-12-08

Praėjusią savaitę Monake vyko Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) neeilinis kongresas. Jame dalyvavo ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) vadovai Eimantas Skrabulis bei Nijolė Medvedeva.

Kongrese priimta svarbių pakitimų: nutarta priimti konstitucijos pataisas. Už jas balsavo 182 kongrese dalyvavę asmenys, o prieš – tik 10. Viena konstitucijos dalis įsigalios nuo 2017-ųjų sausio 1 dienos, o likusi – nuo pirmos 2019-ųjų dienos.

„Turime apsaugoti mūsų sporto šaką. Turime parengti struktūrą, kuri saugiai išlaikys sportą bei atletus tiek varžybų vietoje, tiek už stadiono ribų. Pakankamai blogai, kad tai vyksta lengvojoje atletikoje, bet tai negali įvykti dar kartą. Sienos neturi būti per aukštos, turime rasti balansą dirbdami“, – sakė IAAF prezidentas Sebastianas Coe.

 

Lengvoji.lt

IAAF nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite