SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

LLAF vadovai dalyvavo IAAF kongrese
2016-12-08

Praėjusią savaitę Monake vyko Tarptautinės lengvosios atletikos federacijų asociacijos (IAAF) neeilinis kongresas. Jame dalyvavo ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) vadovai Eimantas Skrabulis bei Nijolė Medvedeva.

Kongrese priimta svarbių pakitimų: nutarta priimti konstitucijos pataisas. Už jas balsavo 182 kongrese dalyvavę asmenys, o prieš – tik 10. Viena konstitucijos dalis įsigalios nuo 2017-ųjų sausio 1 dienos, o likusi – nuo pirmos 2019-ųjų dienos.

„Turime apsaugoti mūsų sporto šaką. Turime parengti struktūrą, kuri saugiai išlaikys sportą bei atletus tiek varžybų vietoje, tiek už stadiono ribų. Pakankamai blogai, kad tai vyksta lengvojoje atletikoje, bet tai negali įvykti dar kartą. Sienos neturi būti per aukštos, turime rasti balansą dirbdami“, – sakė IAAF prezidentas Sebastianas Coe.

 

Lengvoji.lt

IAAF nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite