MYKOLAS ALEKNA – pasaulio rekordininkas (74.35 m) !

Mančesterio maratoną laimėjęs Ignas Brasevičius: atvykau laimėti
2023-04-16

Balandžio 16 dieną, sekmadienį, Mančesteryje (Jungtinė Karalystė) vyko vienas iš prestižiškiausių šalies maratonų (apie 28 tūkstančiai dalyvių), kuriame nugalėjo 38-erių metų ilgų nuotolių bėgikas Ignas Brasevičius. Mančesterio trasą nugalėtojas įveikė per 2 val. 16 min. 27 sek. Tai trečias geriausias rezultatas maratonininko karjeroje (asmeninis rekordas – 2 val. 15 min. 4 sek.). Antras liko britas Kieran Walker (2 val. 17 min. 30 sek.), o trečias – Ollie Lockley (2 val. 20 min. 47 sek.).

Po finišo I. Brasevičius neslėpė, jog atvyko laimėti. Tikslą su grupe bėgti turėjęs maratonininkas teigė, jog varžybose jautėsi puikiai, todėl paskutinę atkarpą galėjo sprintuoti.

„Ši pergalė – dovana mano sūnui, kuris vakar šventė gimtadienį“, – sakė nugalėtojas.

Už pergalę Ignas gaus 2000 svarų sterlingų (2237 eurus).