Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Naujienos iš varžybų Belgijoje, JAV, Švedijoje ir Kanadoje (dar papildyta)
2017-05-28

„IFAM Outdoor“ varžybose Oordegeme (Belgija) Eglė Balčiūnaitė pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą 800 m bėgime ir finišavo dešimta.

Šį savaitgalį JAV studentai rungtyniauja NCAA I diviziono Rytų ir Vakarų atrankinėse varžybose. Ketvirtadienį Lexingtone Rytų varžybose nepasisekė Jogailei Petrokaitei. Ji užėmė 13 vietą (6.25/1.4, geriausias Lietuvos sezono rezultatas) ir nepateko į NCAA čempionatą. Dvyliktą vietą, garantavusią kelialapį į čempionatą,  užėmusi sportininkė nušoko taip pat 6.25 m, bet turėjo 4 cm geresnį antrą rezultatą. Penktadienį Vakarų grupėje Austine Ieva Zarankaitė numetė diską 54.34 m ir įgijo teisę po dviejų savaičių dalyvauti NCAA čempionate Eugene. Šeštadienį rutulio stūmime Ieva pagerino asmeninį rekordą (15.56) ir užėmė dvidešimtą vietą.

NCAA II diviziono čempionatas vyksta Bradentone. Irma Mačiukaitė 400 m barjerinio bėgimo atrankoje finišavo ketvirta (1:00.14) ir į finalą nepateko, užimdama devintą vietą. Penktadienį 100 m su barjerais atrankiniame bėgime Irma buvo šešta (14.08/0.7) ir užėmė galutinę septynioliktą vietą.

Švedijos klubų čempionato atrankinėse varžybose Sätroje Aina Grikšaitė nugalėjo trišuolyje pasiekusi asmeninį rekordą – 13.49/2.8 m (pučiant legaliam vėjui – 13.44/1.1 m, visų laikų Lietuvos trišuolininkių sąrašuose tai yra penktas rezultatas). Šuoliuose į tolį taip pat pagerino asmeninį rekordą (5.96/1.2) ir buvo antra.

Sekmadienį Otavos maratone Darius Sadeckas užėmė 31 vietą (2:29:55), Vaidas Žlabys – 33 vietą (2:30:20, asmeninis rekordas).