Svarbus pranešimas:
Nora Meškauskaitė ir Martynas Beperščius – greičiausi Lietuvos vaikų pirmenybėse
2017-03-04

Vilniuje Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse abi pirmąsias vietas sportiniame ėjime laimėjo Švenčionių ėjikai.

1000 m. 1.Nora Meškauskaitė (Švenčionys) 4:43.18, 2.Gabrielė Lukošiūtė (Kėdainiai) 5:17.48, 3.Anastasija Golovač (Švenčionys) 5:19.69, 4.Diana Jakovliavaitė (Švenčionys) 5:26.36, 5.Simona Urbonavičiūtė (Kėdainiai) 5:51.87, 6.Nadežda Novikova (Klaipėda) 5:54.31, 7.Adriana Andrejeva (Jonava) 5:55.41, 8.Brigita Barščiūtė (Kėdainiai) 6:04.73, 9.Monika Piurko (Švenčionys) 6:21.66, 10.Diana Zdancevičiūtė (Jonava) 6:23.80, 11.Evelina Vilkaitė (Prienai) 6:27.26, 12.Samanta Sabaliauskaitė (Jonava) 6:30.38, 13.Faustina Kaniauskaitė (Kaunas) 6:31.88, 14.Armanda Tolytė (Birštonas) 6:31.96, 15.Irūnė Vaičiulaitytė (Jonava) 6:53.19.

2000 m. 1.Martynas Beperščius (Švenčionys) 10:23.50, 2.Martynas Kniva (Kėdainiai) 10:55.52, 3.Liudas Grincevičius (Švenčionys) 11:02.06, 4.Tauras Grincevičius (Švenčionys) 11:13.75, 5.Saulius Smailys (Birštonas) 11;48.94, 6.Aironas Žvinklys (Birštonas) 12:06.30, 7.Paulius Bagdonavičius (Jonava) 12:20.56, 8.Nojus Butėnas (Birštonas) 12:29.10, 9.Danilas Zdancevičius (Jonava) 12:31.29, 10.Mantas Užkuraitis (Kėdainiai) 12:51.38.

Ankstesnių metų nugalėtojai:

1000 m

1996 4:30.4 Dovilė Juozaitytė (Birštonas)
1997 4:46.6 Rimantė Burbulytė (Birštonas)
1998 4:35.9 Aurelija Jakinevičiūtė (Birštonas)
1999 4:28.8 Aurelija Jakinevičiūtė (Birštonas)
2000 4:42.7 Rita Kaselytė (Kėdainiai)
2001 4:59.8 Bernadeta Juozaitytė (Birštonas)
2002 4:39.6 Bernadeta Juozaitytė (Birštonas)
2003 4:32.61 Sandra Šimkutė (Šiauliai)
2004 4:39.69 Snieguolė Sabutytė (Kėdainiai)
2005 4:47.45 Ernesta Urbanavičiūtė (Birštonas)
2006 4:57.04 Ernesta Urbanavičiūtė (Birštonas)
2007 5:25.01 Julytė Gasparavičiūtė (Birštonas)
2008 5:04.79 Agnė Vancevičiūtė (Kėdainiai)
2009 4:48.58 Agnė Vancevičiūtė (Kėdainiai, Kaunas)
2010 4:50.23 Akvilė Gulbinaitė (Šiauliai)
2011 5:05.39 Akvilė Gulbinaitė (Šiauliai)
2012 4:42.83 Austėja Kavaliauskaitė (Kėdainiai)
2013 4:45.44 Austėja Kavaliauskaitė (Kėdainiai)
2014 5:07.11 Agnė Smailytė (Birštonas)
2015 5:09.22 Miglė Damynaitė (Prienai)
2016 4:57.58 Toma Dailidonytė (Kėdainiai)
2017 4:43.18 Nora Meškauskaitė (Švenčionys)

2000 m

1996 9:15.0 Giedrius Bubnelis (Druskininkai)
1997 9:21.8 Arnoldas Brazaitis (Birštonas)
1998 9:17.5 Saulius Burbulis (Birštonas)
1999 9:21.3 Vilius Mikelionis (Druskininkai)
2000 10:18.9 Mantas Valaitis (Birštonas)
2001 10:32.2 Marius Vainauskas (Birštonas)
2002 10:10.54 Justinas Mickevičius (Birštonas)
2003 10:19.90 Lukas Dabrovolskis (Druskininkai)
2004 9:40.04 Genadijus Kozlovskis (Vilnius)
2005 10:15.48 Kąstytis Reikelis (Birštonas)
2006 10:46.42 Robertas Vainickas (Vilnius)
2007 10:32.71 Eimantas Bendorius (Vilnius)
2008 10:06.21 Eimantas Bendorius (Švenčionys)
2009 10:32.98 Tomas Pagirys (Prienai)
2010 11:07.71 Erikas Abasevičius (Birštonas)
2011 11:09.88 Daumantas Liutinskis (Kėdainiai)
2012 9:49.09 Daumantas Liutinskis (Kėdainiai)
2013 10:25.62 Erik Mickevič (Švenčionys)
2014 10:25.68 Arminas Rudenko (Kėdainiai)
2015 10:34.00 Mantas Junčys (Kėdainiai)
2016 10:34.75 Deividas Gudzikas (Kėdainiai)
2017 10:23.50 Martynas Beperščius (Švenčionys)

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite