SVARBUS PRANEŠIMAS:

Lietuvos jaunių čempionatas (02.26-27, Kaunas): programa, dalyviai, informacija apie aukšto meistriškumo varžybaskarantino reikalavimų laikimosi protokolas

Lietuvos jaunučių čempionatas (03.04, Klaipėda):  atsižvelgiant į tai, kad dėl šalyje įvesto karantino jaunučių amžiaus sportininkai turėjo mažiau galimybių rengtis varžyboms, pakoreguoti nuostatai

Lietuvos meistrų čempionatas: dėl karantino preliminariai perkeliamas į balandžio 10 d.

Pasaulio uždarų patalpų čempionatas
2016-03-18

Pirmoji diena: šuoliai su kartimi

Ketvirtadienį Portlende prasidėjo pasaulio uždarų patalpų čempionatas. Pirmąją varžybų dieną rungtyniavo tik šuolininkai su kartimi.

Vyrų varžybas laimėjo pasaulio rekordininkas Renaud Lavillenie (Prancūzija) – 6.02 m. Bandymai įveikti 6.17 m aukštį ir 1 cm pagerinti pasaulio rekordą nepavyko. Antrą vietą užėmė amerikietis Samas Kendricksas (5.80), trečią – lenkas Piotras Lisekas (5.75).

Tarp moterų aukso medalį laimėjo pasaulio uždarų patalpų rekordininkė Jennifer Suhr (JAV) – 4.90 m, jos tautietė Sandi Morris buvo antra (4.85), graikė Ekaterini Stefanidi – trečia (4.80).

Penktadienio vakarinėse varžybose, kurios Lietuvos laiku prasidės jau šeštadienį 02.15 val., paaiškės penki pasaulio čempionai – vyrų 60 m bėgime ir rutulio stūmime, moterų 60 m barjeriniame bėgime, šuoliuose į tolį ir penkiakovėje.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite