SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Paskutinės Gerdo Kanterio varžybos
2018-09-13

Šiandien Taline sportinę karjerą baigė žymusis Estijos diskininkas Gerdas Kanteris – dalyvaujant geriausiems pasaulio metikams vyko paskutinės jo varžybos.

Andrius Gudžius dėl transporto problemų atvyko į stadioną, kai varžovai jau buvo atlikę po tris metimus. Praktiškai be apšilimo jis numetė diską 64.89 m ir tik dviem centimetrais atsiliko nuo švedo Danielio Stahlio. Trečią rezultatą pasiekė Fedrickas Dacresas (Jamaika) – 64.76 m.

Varžybos buvo komandinės. Jas laimėjo pasaulio komanda (F.Dacresas ir norvegas Ola Stunes Isene) 124.22 m, antri buvo švedai (D.Stahlis ir Simonas Petterssonas) 123.95 m, treti – europiečiai (A.Gudžius ir italas Hannesas Kirchleris) 123.66 m.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite