SVARBUS PRANEŠIMAS:

Lietuvos jaunių čempionatas (02.26-27, Kaunas): programa, dalyviai, informacija apie aukšto meistriškumo varžybaskarantino reikalavimų laikimosi protokolas

Lietuvos jaunučių čempionatas (03.04, Klaipėda):  atsižvelgiant į tai, kad dėl šalyje įvesto karantino jaunučių amžiaus sportininkai turėjo mažiau galimybių rengtis varžyboms, pakoreguoti nuostatai

Lietuvos meistrų čempionatas: dėl karantino preliminariai perkeliamas į balandžio 10 d.

Paskutinės Gerdo Kanterio varžybos
2018-09-13

Šiandien Taline sportinę karjerą baigė žymusis Estijos diskininkas Gerdas Kanteris – dalyvaujant geriausiems pasaulio metikams vyko paskutinės jo varžybos.

Andrius Gudžius dėl transporto problemų atvyko į stadioną, kai varžovai jau buvo atlikę po tris metimus. Praktiškai be apšilimo jis numetė diską 64.89 m ir tik dviem centimetrais atsiliko nuo švedo Danielio Stahlio. Trečią rezultatą pasiekė Fedrickas Dacresas (Jamaika) – 64.76 m.

Varžybos buvo komandinės. Jas laimėjo pasaulio komanda (F.Dacresas ir norvegas Ola Stunes Isene) 124.22 m, antri buvo švedai (D.Stahlis ir Simonas Petterssonas) 123.95 m, treti – europiečiai (A.Gudžius ir italas Hannesas Kirchleris) 123.66 m.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite