Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Pasaulio veteranų čempionatas: Gintaras Varanauskas – čempionas
2019-03-25

Antradienį Torunėje varžėsi du Lietuvos šuolininkai ir šeši metikai.

Pasaulio čempiono aukso medalį iškovojo šuolininkas į aukštį Gintaras Varanauskas. Visi jo šuoliai buvo sėkmingi – pirmais bandymais įveikęs 1.80, 1.85 ir 1.90 m aukščius, toliau jis nešokinėjo.

Bronzos medalį svorio metime iškovojo Jadvyga Putinienė (W70) – 10.73 m, o kūjo metime Rimvydas Medišauskas (M55) – 50.00 (nuo sidabro medalininko jis atsiliko vos 1 cm).

Danguolė Stonytė (W50) numetė ietį 29.25 m ir užėmė šeštą vietą. Leonardas Varnas (M70) kūjo metime buvo devintas (33.03). Ryšardo Malachovskio (M50) rezultatas rutulio stūmime – 12.53 m (14 vieta). Genovaitė Kazlauskienė (W65) svorio metime užėmė aštuntą vietą (9.16). Algirdas Petravičius (M50) trišuoliu nušoko 11.54 m (13 vieta).

Per tris pirmąsias čempionato dienas Lietuvos lengvaatlečiai iškovojo 1 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalius. Trečiadienį startuos 16 Lietuvos atstovų.

Rezultatai.

Pirmadienį čempionate rungtyniavo 14 Lietuvos lengvaatlečių.

Jau iškovoti pirmieji apdovanojimai. Birutė Keršulienė (W70) nustūmė rutulį 9.60 m ir tapo sidabro medalininke. Jadvyga Putinienė šioje grupėje užėmė ketvirtą vietą (8.83).

W55 grupėje Lietuvos rutulio stūmikės laimėjo du medalius: Valda Morkūnienė – sidabro (13.27), Janina Lapienienė – bronzos (12.87). Ina Mikulėnienė buvo šešiolikta (9.00).

Ketvirtas vietas užėmė Vytautas Milius (M65) šuolyje į aukštį (1.55) ir Genovaitė Kazlauskienė (W65) rutulio stūmime (10.42).

Mantas Semčenko (M35) laimėjo 60 m atrankos bėgimą (6.96) ir su antru dienos rezultatu pateko į finalą. Antanas Ruginis (M65) 60 m nubėgo per 9.09 sek. (25 vieta).

Jonas Valinauskas (M55) šuolyje į aukštį užėmė 12 vietą (1.55).

Oksana Choda (W35) 400 m atrankos bėgime finišavo antra (1:02.43), tarp visų dalyvių jos rezultatas buvo septintas ir į finalą ji nepateko.

Čempionatas vyksta ne tik uždarose patalpose. Kęstutis Buivys (M55) numetė ietį 36.57 m (aštunta vieta), Gintautas Misevičius (M50) kūjį – 45.86 m (devinta vieta). Kęstutis Abromaitis (M60) 8 km kroso bėgime finišavo dvidešimt penktas (41:16).

Rezultatai.

Šeštadienį Torunėje iškilmingai atidarytas 8-as pasaulio veteranų uždarų patalpų čempionatas.

Sekmadienį rungtyniavo 8 Lietuvos lengvaatlečiai.

Leonardas Varnas (M70 amžiaus grupė) svorio (7.26 kg) metime užėmė ketvirtą vietą (16.07).

Šuolyje į tolį Juras Valinauskas (M55) buvo aštuntas (5.03), Algirdas Petravičius (M50) – penkioliktas (5.13).

Lina Zaniauskienė (W55) įveikė 1.28 m aukštį ir liko devinta.

Rutulio stūmime (W50) Edita Valiulienė užėmė dešimtą vietą (10.50), o Danguolė Stonytė – dvyliktą (10.10).

400 m atrankos bėgime Vilius Drevnickis (M35) finišavo trečias 54.75) ir į pusfinalį nepateko, čempionate užimdamas 14 vietą.

Nepasisekė Sauliui Svilainiui (M60) – visi trys jo bandymai svorio metime buvo nesėkmingi.