SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

„Resisprint International“ ir kitos savaitgalio varžybos užsienyje (PAPILDYTA)
2016-06-27

Sekmadienį 37-ą kartą rengiamose „Resisprint International“ varžybose La Chaux-de-Fondse (Šveicarija) dalyvavo 4 Lietuvos lengvaatlečiai. 400 m bėgime Eva Misiūnaitė užėmė antrą (54.94), o Agnė Šerkšnienė penktą vietą (57.25). 200 m bėgime Evos laikas buvo dešimtas (24.38/-0.7), Agnės – tryliktas (24.89/2.7). 100 m bėgime ketvirtą vietą užėmė Kostas Skrabulis (10.62/2.9, atrankos bėgime 10.72/1.7). Eglė Balčiūnaitė 800 m baigė per 2:10.53.

Aarhuse (Danija) Mantas Laurinavičius nustūmė rutulį 18.41 m ir tapo „Nordic Challenge“ nugalėtoju.

Airijos čempionate Dubline Aušra Jerumbauskytė trišuolyje užėmė antrą vietą (12.00/1.1), šuoliuose į tolį – ketvirtą (5.54/1.1). Snežana Bechtina 400 m bėgime buvo dešimta (57.42).

Estijos metimų varžybų III etape Taline dalyvavo Lietuvos disko metikai. Ieva Zarankaitė užėmė antrą vietą (52.27), Domantas Poška – trečią (59.26).