SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Savaitgalio startai JAV maniežuose (dar papildyta)
2022-01-22

Ketvirtadienį „Samford Multis“ varžybose Birminghame Miglė Liepa Muraškaitė penkiakovėje užėmė ketvirtą vietą – 3445 taškai (9.08 – 1.61 – 10.43 – 5.15 – 2:33.83). Penktadienį ji dar rungtyniavo dviejose atskirose rungtyse: 60 m b/b – 9.12 (13 vieta), aukštis – 1.48 (9 vieta).

„Virginia Tech’s Hokie Invitational“ varžybose Blacksburge Beatričė Juškevičiūtė penkiakovėje pagerino asmeninį rekordą, pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą ir užėmė trečią vietą – 4156 taškai. Jos rezultatai atskirose rungtyse: 60 m barj. bėgimas – 8.51, aukštis – 1.67 (pakartotas asmeninis uždarų patalpų rekordas), rutulys – 14.11 (asmeninis uždarų patalpų rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), tolis – 5.53, 800 m – 2:20.77 (asmeninis uždarų patalpų rekordas).

Olivija Vaitaitytė Lubbocke „Red Raider Open“ varžybose šuolyje į aukštį užėmė 7 vietą (1.68), o 60 m barjeriniame bėgime buvo 17-a (9.00, asmeninis rekordas).

Dominyka Leskauskaitė Staten Islande vykusiose „NYC Gotham Cup“ varžybose į tolį nušoko 4.88 m (12 vieta), o trišuoliu – 11.10 m (4 vieta).

Kanzaso valstijos universiteto Manhattane rengiamose daugiakovių varžybose dalyvavo du lietuviai. Urtė Bačianskaitė penkiakovėje iškovojo pirmą vietą – 3622 taškai (9.18, asmeninis rekordas – 1.64 – 13.78 – 5.32 – 2:43.00). Matas Adamonis septynkovėje po pirmosios dienos buvo antras – 2477 taškai (7.75 – 6.21 – 13.13 – 1.69), bet antrą dieną nerungtyniavo.  Beje, šiame universitete studijavusios Austros Skujytės garbei penkiakovės varžybos oficialiai vadinamos „Austra Skujyte Women’s Pentathlon“.

Šeštadienį Staten Islande „Villanova Invitational“ varžybose Tomas Keršulis 200 m bėgime užėmė antrą vietą (21.41). Dominyka Petraškaitė laimėjo savo 3000 m bėgimą, bet bendroje įskaitoje liko dvylikta (10:10.60, asmeninis rekordas).