SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

 

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

Savaitgalis užsienio maniežuose (dar papildyta)
2019-02-02

Šį savaitgalį Lietuvos lengvaatlečiai rungtyniavo kelių užsienio šalių maniežuose.

Penktadienį Adrijus Glebauskas užėmė antrą vietą „Hvezdy v Nehvizdech“ tarptautinėse varžybose Čekijoje, peršokęs kartelę 2.15 m aukštyje. Nugalėjo šuolininkas iš Bahamų Jamalis Wilsonas (2.25).

Šeštadienį „Vienna Indoor Gala“ varžybose Vienoje dalyvavo COSMA klubo sprinteriai. 60 m bėgimo finale Kostas Skrabulis finišavo trečias (6.89, atrankoje 6.86), Ugnius Savickas – šeštas (7.03, atrankoje – 6.97). Teisę bėgti A finale iškovojęs Gediminas Truskauskas (atrankoje – 6.99) pasirinko galimybę vėliau bėgti 200 m. Danas Sodaitis užėmė 19 vietą (7.23).
200 m bėgime Gediminas Truskauskas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 21.50 sek. ir tapo varžybų nugalėtoju.

San Sebastiane Ispanijos moterų klubų čempionate Diana Zagainova pagerino asmeninį uždarų patalpų rekordą ir trišuolyje užėmė pirmą vietą (13.66).

Geteborge „Göteborg Inomhus“ varžybose Aina Grikšaitė nugalėjo trišuolyje (12.96).

Rygos čempionate lietuviai pasiekė tokius rezultatus: 1.Šarūnas Banevičius (rutulys, 17.69), 3.Vėjūnė Gražvilė Kazlauskaitė (trišuolis. 11.25), 4.Ramunė Klybaitė (800 m, 2:26.57), 4.Vėjūnė Maceikaitė (aukštis, 1.60), 6.Faustas Marcinkevičius (3000 m, 9:44.65), 7.Vilius Junevičius (tolis, 6.50), 7.Vilius Junevičius (trišuolis, 13.63), 13.Gabrielė Justina Kaniušaitė (rutulys, 9.37).

„Frank Sevigne Husker Invitational“ varžybose Lincolne (JAV) Matas Adamonis septynkovėje užėmė  septintą vietą – 4996 taškai (60 m -7.66, tolis – 6.48, rutulys – 13.42, aukštis – 1.91, 60 m b/b – 8.72, kartis – 4.22, 1000 m – 2:52.80).

„Sykes & Sabock Challenge“ varžybose Pensilvanijos valstijoje Beatričė Juškevičiūtė užėmė šeštą vietą šuolyje į aukštį (1.60) ir dešimtą vietą rutulio stūmime (12.76). Dominyka Leskauskaitė Staten Islande (Niujorko valstija) buvo trečia trišuolyje (11.56).

Magglingene (Šveicarija) pasiekti du geriausi Lietuvos sezono rezultatai: Eva Misiūnaitė 2oo m nubėgo per 24.50 sek. (ketvirta vieta), Eglė Balčiūnaitė 600 m per 1 min. 28.67 sek. (antra vieta). 400 m bėgime Eva užėmė ketvirtą vietą (54.77).

Urtė Baikštytė „Hauteur & Musique“ šuolininkų varžybose Ste-Croix’e (Šveicarija) užėmė trečią vietą (1.83).

Tarptautinėse varžybose Mondevillyje (Prancūzija) Monika Elenska 1500 m bėgime finišavo aštunta (4:31.29).

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite