SVARBUS PRANEŠIMAS:

Lietuvos jaunių čempionatas (02.26-27, Kaunas): programa, dalyviai, informacija apie aukšto meistriškumo varžybaskarantino reikalavimų laikimosi protokolas

Lietuvos jaunučių čempionatas (03.04, Klaipėda):  atsižvelgiant į tai, kad dėl šalyje įvesto karantino jaunučių amžiaus sportininkai turėjo mažiau galimybių rengtis varžyboms, pakoreguoti nuostatai

Lietuvos meistrų čempionatas: dėl karantino preliminariai perkeliamas į balandžio 10 d.

Vyko trenerių kvalifikacijos kėlimo kursai
2019-12-20

Gruodžio 18-19 dienomis „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje vyko lengvosios atletikos trenerių kvalifikacijos kėlimo kursai. Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) organizuotame renginyje, kuris buvo vykdomas pagal Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo programą, dalyvavo beveik pusšimtis trenerių iš visos Lietuvos.

Kursų metu apie antidopingo švietimą ir prevenciją treneriams papasakojo Lietuvos antidopingo agentūros atstovė Rima Valentienė, o apie tai, kaip atlaikyti psichologinio spaudimo gniaužtus per svarbiausias varžybas, supažindino sporto inovacijų konsultantė Inga Stasiulionytė.

Tradiciškai didžiulio susidomėjimo sulaukė profesoriaus Alberto Skurvydo paskaita – jis Lietuvos treneriams pristatė efektyvaus lengvaatlečių treniravimo metodus bei kaip pasiekti geriausią sportinę formą per Tokijo olimpines žaidynes. Specialistas supažindino su pačiomis naujausiomis sporto mokslo technologijos priemonėmis bei parodė, kaip ir kur šią informaciją galėtų rasti kiekvienas treneris. Tuo tarpu dar viena aktualia tema – apie lėtines traumas ir jų pasekmes – treneriams papasakojo rinktinės gydytojas Tomas Vorobjovas.

Kursų metu taip pat pristatyti „World Athletics“ reitingai, tapę pagrindiniu atrankos į olimpines žaidynes bei pasaulio čempionatus, įrankiu. Papasakota apie pokyčius tarptautinės lengvosios atletikos federacijos varžybų sistemoje bei aptartas pasirengimas svarbiausiems 2020 metų startams.

„Mano nuomone, kursai iš tiesų buvo labai sėkmingi. Atvirai pasakius, pranoko visus mano lūkesčius. Buvau patenkinta visais seminarais, pristatytomis temomis, kurios buvo įdomios ir naudingos. Dalyviai išvyko pakilios nuotaikos bei buvo dėkingi už galimybę dalyvauti šiuose kursuose“, – sakė LLAF viceprezidentė Nijolė Medvedeva.

Šis projektas bus tęsiamas ir 2020 metais.

 

lengvoji.lt

Remigijos Raišienės nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite