SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Klaipėdos sezono atidarymo varžybose (gruodžio 14 d.) bus rungtyniaujama ir trišuolyje – patikslinti nuostatai ir programa

Į Europos U18 čempionatą – tik su „I Run Clean“ sertifikatu
2018-05-10

Lietuvos U18 (jaunių) rinktinės nariai, pretenduojantis dalyvauti šių metų Europos čempionate Dėre, privalo skubiai rasti laiko I RUN CLEAN programai, gauti diplomus ir atsiųsti Lietuvos lengvosios atletikos federacijai ( info@laf.lt ) sertifikatų numerius. Neturintys sertifikatų negalės būti registruojami ir praras teisę dalyvauti čempionate. NEDELSKITE !

Šiuo metu sertifikatus yra gavę vos 8 jaunių amžiaus Lietuvos lengvaatlečiai, kiek tarp jų pretendentų dalyvauti Europos čempionate – nežinome.

I RUN CLEAN programos adresas – www.irunclean.org

Primename jau anksčiau skelbtą informaciją apie I RUN CLEAN

Pradedant 2018 metų Europos jaunių čempionatu Djere visi Europos čempionatų dalyviai, o nuo 2020 metų visų European Athletics varžybų dalyviai turės turėti I RUN CLEAN diplomus. Nacionalinės federacijos, registruodamos savo komandas, turės paraiškose pateikti visų sportininkų sertifikatų numerius.

European Athletics antidopingo mokymo programa I RUN CLEAN papildo nacionalinių federacijų ar antidopingo agentūrų švietimo programas, skatina laikantis sporto taisyklių gerbti save, savo sveikatą, savo varžovus.

I RUN CLEAN skirta visų amžiaus grupių ir įvairaus lygio atletams – nuo vaikų iki veteranų, nuo pradedančiųjų iki elito. Šiuo metu programa jau pateikiama ir lietuvių kalba.

I RUN CLEAN programą sudaro aštuoni interaktyvūs moduliai, kuriuos galite paleisti savo kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone. Pateikiama video ir tekstinė informaciją, žinių įsisavinimą padeda pasitikrinti klausimai. Susipažinti su visa programa prireiks 30-40 minučių, tačiau nebūtina visus modulius „praeiti“ iš karto. Kiekviename modulyje taip pat pateikiamos nuorodos į išsamesnę informaciją.

I RUN CLEAN moduliai:

  • Teisingi sprendimai (nagrinėjamos etinės švaraus sporto problemos, tik peržiūrėjus šį modulį galima susipažinti, jau laisva tvarka, su kitais)
  • Dopingo kontrolė (dopingo kontrolės procedūros)
  • Taisyklių pažeidimai (antidopingo taisyklių pažeidimai)
  • WADA draudžiamų medžiagų ir metodų sčrašas (draudžiamos medžiagos ir metodai, pilną sąrašą lietuvių kalba galima rasti ir mūsų tinklapyje)
  • Pranešimas apie buvimo vietą (informacijos apie buvimo vietą pateikimas)
  • Pasekmės sveikatai (dopingo poveikis sveikatai)
  • Maisto papildai (dietiniai papildai)
  • Leidimas vartoti gydymui (draudžiamų medžiagų naudojimas gydymui)

Sėkmingai įveikus visus aštuonis etapus jūs galėsite atsisiųsti I RUN CLEAN diplomą su unikaliu sertifikato numeriu.

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite