SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Baltijos šalių komandinis čempionatas: pirmoji diena
2022-07-29

Valmieroje šiandien prasidėjo Baltijos šalių komandinis čempionatas ir Latvijos Prezidento taurės varžybos.

Po pirmosios dienos pirmauja Estijos komanda (160), antroje vietoje – Lietuva (149), trečioje – Latvija (133).

Atskirų rungčių nugalėtojai ir lietuvių rezultatai:

Vyrai

100 m. 1.Gediminas Truskauskas 10.37/2.4, 5.Kostas Skrabulis 10.68/2.4
400 m. 1.Tomas Keršulis 47.30, 5.Einius Trumpa 48.74
1500 m. 1.Simas Bertašius 3:48.95, 2.Arnas Gabrėnas 3:49.65 (asmeninis rekordas)
3000 m kl. bėgimas. 1.Edgars Šumskis (LAT) 9:11.49, 5.Airidas Bendaravičius 10:13.99, 6.Matas Baura 10:58.21
110 m barj. bėgimas. 1.Edgaras Benkunskas 14.26/0.5 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 5.Tomas Sabašinskas 15.35
Aukštis. 1.Juozas Baikštys 2.19, 2.Mantas Liekis 2.11
Tolis. 1.Janis Leitis (LAT) 7.45/-0.5, 2.Marius Vadeikis 7.32/1.4, 3.Artūras Raklevičius 7.32/-0.1
Rutulys. 1.Jander Heil (EST) 18.07, 2.Šarūnas Banevičius 17.28, 5.Dominykas Čepys 15.17
Kūjis. 1.Adam Kelly (EST) 69.56, 2.Tomas Vasiliauskas 68.18, 5.Tomas Juknevičius 53.00
Ietis. 1.Patriks Gailums (LAT) 78.50, 3.Tomas Sabašinskas 69.43, 4.Skirmantas Šimoliūnas 69.28
4×100 m. 1.EST 39.88, 2.LTU (Giedrius Rupeika, Kristupas Seikauskas, Kostas Skrabulis, Gediminas Truskauskas) 40.14 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Moterys

100 m. 1.Õilme Võro (EST) 11.67/1.9, 3.Eva Misiūnaitė 11.70, 4.Lukrecija Sabaitytė 11.84
400 m. 1.Gunta Vaičule (LAT) 52.03, 5.Roberta Žikaitė 58.24, 6.Viktorija Ivickytė 1:00.47
1500 m. 1.Gabija Galvydytė 4:25.00, 4.Vytautė Budavičienė 4:31.57
3000 m kl. bėgimas. 1.Laura Maasik (EST) 10:13.07, 3.Evelina Miltenė 11:07.68, 4.Auksė Linkutė 11:29.18
110 m barj. bėgimas. 1.Grit Šadeiko (EST) 13.50/1.8, 4.Neda Lasickaitė 14.16 (asmeninis rekordas), 6.Fausta Marija Rimkevičiūtė 14.52
Kartis. 1.Miia Tillmann (EST) 3.95, 3.Rugilė Miklyčiūtė 3.75, 4.Elzė Kudulytė 3.65 (asmeninis rekordas)
Tolis. 1.Jogailė Petrokaitė 6.37/-0.9, 6.Austė Macijauskaitė 5.43/0.8
Rutulys. 1.Anna Gulbe (LAT) 15.31, 2.Ieva Zarankaitė 15.01, 6.Eglė Zarankaitė 11.37
Kūjis. 1.Kati Ojaloo (EST) 65.88, 5.Natalija Gudauskienė 40.78, 6.Raminta Lepšytė 34.36
Ietis.1.Gedly Tugi (EST) 53.37, 2.Indrė Jakubaitytė 52.21, 5.Kamilė Kunickaitė 42.84
4×100 m.1.LTU (Aistė Unskinaitė, Lukrecija Sabaitytė, Eva Misiūnaitė, Akvilė Andriukaitytė) 44.99 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Rezultatai

Video transliacija

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite