SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Sostinės SC jaunučių ir jaunių čempionatai perkelti į sausio mėnesį, gruodžio 7 d. vyks SSC kvalifikacinės varžybos

Baltijos šalių meistrų čempionatas
2021-08-23

Ventspilyje dvi dienas vyko 8-asis Baltijos šalių meistrų čempionatas.

Lietuvių rezultatai:

  • Edita Valiulienė (M50): 100 m, 1 vieta, 14.98/0.4; 200 m, 3 vieta, 32.86/1.9; aukštis, 2 vieta, 1.25; tolis, 2 vieta, 4.33; rutulys, 2 vieta, 11.40; ietis, 2 vieta, 21.43.
  • Ernesta Karaškienė (M40): 100 m, 1 vieta, 13.21/2.0; 200 m, 1 vieta, 27.26/1.2.
  • Regina Čistiakova (M55): 400 m, 2 vieta, 1:21.50; 800 m, 2 vieta, 3:04.01.
  • Ramunė Pociuvienė (M45): 1500 m, 1 vieta, 5:59.78; 3000 m, 1 vieta, 12:48.31.
  • Romualda Kondratienė (M35): 3000 m, 1 vieta, 11:25.77.
  • Genovaitė Avižonienė (M65): aukštis, 2 vieta, 1.05; rutulys, 3 vieta, 5.94.
  • Lina Zaniauskienė (M55): aukštis, 2 vieta, 1.25; tolis, 2 vieta, 3.82.
  • Ingrida Urbutienė (M45): aukštis, 1 vieta, 1.30; rutulys, 2 vieta, 8.82.
  • Genovaitė Kazlauskienė (M70): rutulys, 1 vieta, 9.87; kūjis, 1 vieta, 21.75; svoris, 1 vieta, 11.54.
  • Janina Lapienienė (M60): rutulys, 1 vieta, 11.90; diskas, 1 vieta, 34.40; svoris, 1 vieta, 10.95.
  • Valda Morkūnienė (M55): rutulys, 1 vieta, 12.03; svoris, 1 vieta, 10.10.
  • Roberta Šlekienė (M35): rutulys, 4 vieta, 5.55.
  • Valerij Koreškov (V80): 100 m, 3 vieta, 26.41/1.9; 200 m, 2 vieta, 58.96/2.5; 400 m, 1 vieta, 2:36.72.
  • Antanas Ruginis (V70): 100 m, 2 vieta, 15.82/1.9; 200 m, 2 vieta, 32.90/2.5; 400 m,1 vieta, 1:23.04; tolis, 3 vieta, 4.13.
  • Vytautas Zaniauskas (V60): 200 m, 2 vieta, 26.83/0.6; aukštis, 1 vieta, 1.50; tolis, 1 vieta, 5.03; rutulys, 3 vieta, 12.08; diskas, 3 vieta, 34.54; ietis, 4 vieta, 38.83.
  • Jevgenij Kirilenko (V35): 200 m, 1 vieta, 23.51/0.8; 400 m, 1 vieta, 52.00.
  • Giedrius Šlekys (V40): 400 m, 3 vieta, 59.03; 1500 m, 3 vieta, 4:52.62; tolis, 2 vieta, 5.28.
  • Kęstutis Abromaitis (V65): 800 m, 3 vieta, 3:01.68; 1500 m, 1 vieta, 6:07.94; 5000 m, 1 vieta, 24:37.58.
  • Laimis Verbliugevičius (V35): 800 m, 1 vieta, 2:13.77; 1500 m, 1 vieta, 4:37.12.
  • Ronaldas Kondratas (V75): 1500 m, 1 vieta, 6:44.26; 5000 m, 1 vieta, 24:27.10.
  • Alvydas Zenkevičius (V60): 1500 m, 1 vieta, 5:28.13; 5000 m, 1 vieta, 20:08.23.
  • Petras Pranckūnas (V50): 1500 m, 1 vieta, 4:54.84; 5000 m, 1 vieta, 17:18.02.
  • Aividas Balčiūnas (V40): 1500 m, 1 vieta, 4:42.38; 5000 m, 4 vieta, 17:46.59.
  • Saulius Prielgauskas (V35): 1500 m, 3 vieta, 4:54.96.
  • Tadeuš Songin (V65): aukštis, 1 vieta, 1.35; rutulys, 3 vieta, 8.71.
  • Algirdas Petravičius (V55): tolis, 1 vieta, 5.18; trišuolis, 1 vieta, 10.89.
  • Adolfas Siurbis (V80): rutulys, 1 vieta, 10.05; diskas, 2 vieta, 20.68; ietis, 1 vieta, 27.84.
  • Saulius Svilainis (V60): rutulys, 1 vieta, 13.29; diskas, 1 vieta, 47.76; kūjis, 1 vieta, 34.28; ietis, 2 vieta, 43.79; svoris, 1 vieta, 17.94.
  • Gintautas Misevičius (V50): rutulys, 1 vieta, 13.69; kūjis, 1 vieta, 55.26; svoris, 1 vieta, 19.60.

Rezultatai (vyrai, moterys).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite