SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

„Gintarinė jūrmylė“
2021-10-09

Šiandien 480 bėgikų Smiltynėje rungtyniavo XXI tarptautinėse „Gintarinės jūrmylės“ bėgimo varžybose.

Kartu vyko ir atviras Lietuvos rudens kroso čempionatas. Jame prizininkais tapo:

Vyrai. 6 jūrmylės. 1.Vitaliy Shafar (UKR) 33:46 (jis 6 sekundėmis pagerino varžybų rekordą ir tapo nugalėtoju jau ketvirtą kartą), 2.Mykola Lukhymchuk (UKR) 33:50, 3.Dmitrijs Serjogins (LAT) 34:13.
Moterys. 3 jūrmylės. 1.Loreta Kančytė (Kaunas) 19:02 („Gintarinėje jūrmylėje“ laimėjo antrą kartą), 2.Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė (Alytus/Kaunas) 20:02, 3.Viktorija Varnagirytė (Vilkaviškis/ Šiaulių r.) 20:12.

Jaunimo grupėje šiose distancijose nugalėjo Ignas Vanagas (Kaunas) 38:11 ir Austra Ošina (LAT) 20:26. I.Vanagas bei Saulė Vilniūtė (Plungė)  30:32 tapo Lietuvos jaunimo čempionato nugalėtojais.

Kitų grupių nugalėtojai:

Suaugę. 1 jūrmylė. Robertas Vališauskas (Šiauliai) 6:05 ir Kamilla Vanadzina (LAT) 7:28.
Jaunimas. 1 jūrmylė. Jegors Ivanovs (LAT) 6:24 ir Kamilla Vanadzina (LAT) 7:28.
Jauniai. 1 jūrmylė. Eduardas Aukštuolis (Kaunas) 6:32 ir Alise Petrova (LAT) 7:16.
Jaunučiai. 1 jūrmylė. Kristers Kudlis (LAT) 6:37 ir Austra Ošina (LAT) 7:28.
Vaikai (2008-2011 m.). 1 jūrmylė. Jonas Venckūnas (Kaunas) 7:44 ir Liepa Tamutytė (Vilnius) 8:05.
Vaikai (2012 m. ir jaun.). 0.5 jūrmylės. Gustas Černauskas (Klaipėda) 4:18 ir Sofija Klapote (Ryga) 4:13.