SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Informacija dėl LLAF ataskaitinės-rinkiminės konferencijos
2020-09-07

2020 m. lapkričio 6 d. 14 val. Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“ (Vanagupės g. 31, LT-00173 Palanga) kviečiama Lietuvos LAF Ataskaitinė – rinkiminė  konferencija.

Konferencijos pradžia 14.00 val., registracija pradedama nuo 12.00 val.

Vadovaujantis LLAF Įstatais:

  • Konferencijoje dalyvauja LLAF nariai ar jų deleguoti atstovai. Konferencijoje taip pat gali dalyvauti LLAF Tarybos nariai, garbės nariai ir rėmėjai.
  • Dalyvauti konferencijoje turi teisę tik tie LLAF nariai, kurie yra sumokėję nario mokestį ir vykdo savo prisiimtus įsipareigojimus. LLAF nariai į konferenciją gali deleguoti ne daugiau kaip du savo atstovus, tačiau tik vienas narys turi balsavimo teisę.
  • Tarybos nariai, garbės nariai ir rėmėjai konferencijoje balso teisės neturi.
  • Tarybos nariai konferencijoje negali būti LLAF narių deleguotais atstovais.
  • LLAF nariai, garbės nariai ir rėmėjai turi teisę pateikti savo pasiūlymus dėl konferencijos darbotvarkės. Jie turi būti įteikti Generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip pieš 15 dienų iki konferencijos.
  • Pretendentų į LLAF Prezidentus kandidatūros, kartu su ne mažiau kaip 5 LLAF narių rekomendacijomis, pateikiamos LLAF generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki Ataskaitinės-rinkiminė konferencijos.
  • Pretendentai į LLAF Prezidentus gali būti tik Lietuvos Respublikos piliečiai, ne vyresni nei 70 metų, neturintys galiojančio teistumo.

 

Prašome pretendentų į LLAF Prezidentus kandidatūras, kartu su ne mažiau kaip 5 LLAF narių rekomendacijomis, pateikti LLAF generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip prieš 30 dienų (t.y. iki 2020 m. spalio 7 d.) iki Ataskaitinės-rinkiminės konferencijos. Dokumentus prašome pateikti tik el.paštu info@laf.lt arba pristatant dokumentų originalus į LLAF būstinę (Kareivių 6-5609, Vilnius).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite