SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Kandidatų į Lietuvos rinktines DĖMESIUI
2022-02-19

Kovo 4-5 d. Latvijoje vyks Baltijos šalių jaunių ir jaunimo čempionatas. Gauta informacija iš Latvijos lengvosios atletikos asociacijos dėl sąlygų atvykti į tarptautines varžybas šalyje.

Atvykti į Latviją dalyvauti tarptautinėse varžybose gali tik pasiskiepiję arba persirgę asmenys, turintys tai patvirtinantį galiojantį dokumentą – Europos Sąjungos skaitmeninį COVID pažymėjimą.

Jeigu bent vienas komandos narys norėtų vykti su PGR testu, tuomet testuotis privalėtų visi trijų valstybių komandų nariai ir tuomet galiotų „burbulo“ sąlygos. Su šia dalyvavimo čempionate sąlyga nesutinka nei viena iš trijų valstybių federacijų.

 

Birželio 25 – liepos 7 dienomis vyks FISU pasaulio universitetų vasaros žaidynės, Čengdu mieste (Kinija). Lietuvos studentų sporto asociacija informuoja, kad žaidynėse gali dalyvauti tik įvykdę normatyvus ir pilnai pasiskiepiję dalyviai. Neskiepyti asmenys vyksta 28 dienų karantinui savo lėšomis į organizatorių nurodytą viešbutį. Žaidynės vyks „burbulo“ principu, vadinasi tik išvykos į treniruotes / varžybas / atletų kaimelis, jokių kitų išvykų negalima.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite