SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Lietuvoje ir Europoje pripažintos federacijos veikla vienbalsiai įvertinta labai gerai
2018-05-02

Trečiadienį „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje vyko eilinė Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) konferencija. Jos metu buvo aptarti 2017-ųjų rezultatai, patvirtinta praėjusių metų finansinė ataskaita bei planuojamas 2018-ųjų biudžetas.

Konferencija prasidėjo LLAF prezidento Eimanto Skrabulio sveikinimo kalba, 2017-ųjų apžvalga bei pasidalintomis aktualijomis. LLAF vadovas prisiminė prieš keletą metų į jo vadovaujamą organizaciją skriejusią kritiką, tačiau dabar federacija sulaukė pripažinimo tiek Lietuvoje, tiek Europoje – Lietuvos sporto federacijų sąjungos organizuotuose rinkimuose ji buvo paskelbta geriausia 2017-ųjų federacija šalyje, o Europos lengvosios atletikos asociacija aukščiausiais balais įvertino Vilniuje vykusį EA kongresą-konvenciją.

Federacijos darbą pripažino ir lengvaatlečių bendruomenė – nariai pasiūlė LLAF darbą įvertinti labai gerai ir toks siūlymas sulaukė tik palaikymo balsų.

„Po mažiau nei trejų metų mūsų federacija švęs apvalų 100 metų jubiliejų. 1921 metais įvyko pirmas Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas ir nuo to laiko mūsų sportininkai padovanojo daug pergalių akimirkų, – istoriją prisiminė E.Skrabulis. – Esu tikras, kad visi mūsų daromi darbai ir pastangos tarnauja Lietuvos lengvajai atletikai. Jei būsime truputį labiau vieningi ir stengsimės daugiau duoti nei imti, tada mus visus lydės sėkmė. Turime būti tas pokytis, kurį norime matyti visuomenėje.“

Vėliau LLAF generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva pasidžiaugė lengvaatlečių sportiniais pasiekimais – praėjusiais metais titulais pasižymėjo ne tik pasaulio čempionas Andrius Gudžius bei Europos čempionė Airinė Palšytė, bet ir būrys Europos komandiniame čempionate sužibėjusių sportininkų, moterų ėjimo komanda, daugiakovininkų ekipa bei Europos iki 23 metų čempionate bronzą iškovojusi ėjikė Živilė Vaiciukevičiūtė.

N.Medvedeva konferencijos dalyviams taip pat papasakojo apie būsimus seminarus, numatomus pokyčius (dėl sportininkų licenzijavimo bei naujos reitingo sistemos) ir svarbiausius 2018-ųjų startus. Revizijos komisijos pirmininkė Danguolė Stumbrienė supažindino su LLAF finansine veikla 2017-aisiais, o LLAF direktorius Rimantas Mikaitis pateikė šiems metams suplanuotą biudžetą.

LLAF revizijos komisijos ataskaita buvo patvirtinta vienbalsiai, be diskusijų patvirtintas ir šių metų biudžetas. Federacija iš viso 2018-aisiais planuoja gauti 1,06 mln. eurų, o išlaidų skaičius numatytas panašus – 1,08 mln. Didžioji dalis biudžeto skirta mokomajam sportiniam darbui, delegavimui į varžybas bei varžybų organizavimui.

 

Autorius – Robertas Trakys

Roberto Trakio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite