SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Milijoninė ESPN auditorija išvydo jaudinančią Eglės Balčiūnaitės istoriją
2020-07-22

„Mano vaikystė nebuvo pati gražiausia. Buvo metas, kai neturėjau, ką valgyti ir nežinojau, kas nutiks per vieną valandą“, – sporto televizijai ESPN ištarė Lietuvos lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė.

Bėgikės istorija atkreipė televizijos galiūnų dėmesį, o kūrybinę komandą į Šiaulius jie delegavo net iš Argentinos. Projekto „ESPN Woman“ tikslas – parodyti viso pasaulio mergaitėms, kad sportas gali būti įrankis, siekiant geresnio gyvenimo.

„Gavau elektroninį laišką iš „ESPN Woman“ projektų vadovės, pagalvojusi, jog turiu įdomią istoriją, kurią norėčiau papasakoti kitoms pasaulio merginoms, jas įkvėpti. Negaliu pasakyti, ar ji žinojo kažką apie mane daugiau, bet buvo nustebinta, išgirdusi mano istoriją“, – sakė E.Balčiūnaitė.

Dviejų dalių vaizdo įrašas apie Pekino ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvę iš Lietuvos turėtų pasiekti milijoninę auditoriją iš viso pasaulio.

„Istorija prasidėjo nuo vaikystės, kaip mane „užkabino“ sportas, kokie buvo sunkumai. Kūrėjams buvo ypač įdomu pamatyti, kur viskas prasidėjo, kokios mintys man kyla sugrįžtant į tam tikras vietas. Praleidau labai daug laiko gatvėse, nes ten galėjau pamiršti, kas dėjosi namuose. Norėjau adrenalino, norėjau išeikvoti energiją, tai mėgdavau kovoti su berniukais. Mano istorija yra apie merginą iš Pietinio rajono, kuri pasiekė olimpinį stadioną“, – šyptelėjo E.Balčiūnaitė.

Lietuvei sportas tapo raktu į sėkmę, padėjo subręsti kaip asmenybei. Dalindamasi savo patirtimi, E.Balčiūnaitė tikisi tapti pavyzdžiu analogiškoje situacijoje atsidūrusioms merginoms.

„Nesvarbu, kur tu gyveni, iš kurio pasaulio krašto tu esi, kiekviena mergina sportininkė turi savo unikalią istoriją, ką jai suteikė sportas ir tam nereikia būti olimpiniu ar pasaulio čempionu. Alkis, baimė, smurtas, nežinomybė buvo beveik tapę kasdienybe, bet visada žinojau, ką noriu pasiekti, – pasakojo E.Balčiūnaitė. – Niekas nematė mano ašarų, tik šypseną, pozityvą ir juoką. Tam, kad sukurtum gražesnį gyvenimą, reikia nepamiršti žmogiškumo. Šalia manęs visada buvo žmonės, kurie įkvėpė ir palaikė, tikiuosi, kad dabar galiu tą daryti pati ir padėti kitiems.“

E.Balčiūnaitė yra daugkartinė 800 m rungties Lietuvos čempionė, bėgusi visų svarbiausių čempionatų pusfinaliuose – Pekino olimpinėse žaidynėse (22 vieta), 2017 metų pasaulio čempionate Londone (15 vieta) bei 2018 metų Europos čempionate Berlyne (15 vieta).

Vaizdo įrašą galite rasti ČIA.

 

Autorius – Robertas Trakys

Alfredo Pliadžio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite