SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

Pasaulio uždarų patalpų čempionatas
2016-03-18

Pirmoji diena: šuoliai su kartimi

Ketvirtadienį Portlende prasidėjo pasaulio uždarų patalpų čempionatas. Pirmąją varžybų dieną rungtyniavo tik šuolininkai su kartimi.

Vyrų varžybas laimėjo pasaulio rekordininkas Renaud Lavillenie (Prancūzija) – 6.02 m. Bandymai įveikti 6.17 m aukštį ir 1 cm pagerinti pasaulio rekordą nepavyko. Antrą vietą užėmė amerikietis Samas Kendricksas (5.80), trečią – lenkas Piotras Lisekas (5.75).

Tarp moterų aukso medalį laimėjo pasaulio uždarų patalpų rekordininkė Jennifer Suhr (JAV) – 4.90 m, jos tautietė Sandi Morris buvo antra (4.85), graikė Ekaterini Stefanidi – trečia (4.80).

Penktadienio vakarinėse varžybose, kurios Lietuvos laiku prasidės jau šeštadienį 02.15 val., paaiškės penki pasaulio čempionai – vyrų 60 m bėgime ir rutulio stūmime, moterų 60 m barjeriniame bėgime, šuoliuose į tolį ir penkiakovėje.