SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

Tarptautinės vaikų žaidynės: turime auksą, sidabrą ir bronzą
2017-07-07

Penktadienio rytinėse varžybose Kaune žaidynių nugalėtoja šuoliuose į aukštį tapo šiaulietė Amelita Taujanskaitė (1.70). Septintą vietą užėmė Atėnė Šliževičiūtė (1.55).

Karolis Gelažius (Vilnius) nustūmė rutulį 14.82 m ir iškovojo sidabro medalį. Rokas Domanaitis (Kaunas) liko septintas (12.80).

400 m A finale bėgusi Karolina Talalaitė finišavo aštunta (1:06.36). Dar keturi mūsų bėgikai startavo B finaluose – 1.Julius Kalindra (53.48), 3.Nedas Talalas (53.94), 4.Miglė Mincytė (1:02.01), 8.Banga Lieputė (1:04.77).

Vyko 100 m pusfinaliniai bėgimai. Į A finalą pateko Lukrecija Sabaitytė (12.82), B finaluose bėgs Denisas Belčenkovas (12.13), Augustė Markevičiūtė (12.83) ir Gabija Klimukaitė (13.03). Jokūbo Zarecko rezultatas pusfinalyje buvo septynioliktas (12.18).

Finaliniai 100 m bėgimai vyko vakare. Lukrecija Sabaitytė užėmė septintą vietą (12.95). B finaluose užfiksuoti tokie mūsų sprinterių rezultatai: 2.Augustė Markevičiūtė 12.80, 4.Gabija Klimukaitė 12.96, 5.Denisas Belčenkov 12.04.

800 m bėgimo finale bronzos medalį iškovojo kaunietė Marija Jekabsonė (2:20.06), o Agnė Ramanauskaitė finišavo šešta (2:25.27).

1500 m bėgime septintas finišavo Rokas Sviderskis (4:28.35). Modestas Miliūnas (4:36.97) ir Edgaras Žebrauskas (4:40.95) bėgo B finale ir užėmė atitinkamai ketvirtą ir aštuntą vietas).

Šuolių į tolį finalinėse varžybose Mykolas Pachomovas buvo šeštas (6.06), Jokūbas Zareckas – aštuntas (5.92).

Rytinių ir vakarinių varžybų rezultatai.