SVARBUS PRANEŠIMAS:
Baltijos jaunimo ir jaunučių komandiniai čempionatai
2019-07-13

Šiandien Vōru vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių komandiniai čempionatai.

Lietuvių rezultatai atskirose rungtyse:

JAUNIMAS

100 m. 3.Gunda Jakimavičiūtė 12.29/0.6, 5.Gabrielė Kaminskaitė 12.36/0.6; 4.Dominykas Trijonis 11.06/0.8, 5.Kristupas Seikauskas 11.14/0.8.
400 m. 3.Deimantė Bedalytė 58.47, 6.Roberta Žikaitė 60.00; 3.Rokas Marcinkevičius 50.32, 5.Modestas Katinas 50.75.
1500 m. 1.Ugnė Žvinklytė 4:50.21, 2.Greta Karinauskaitė 4:51.11; 5.Rokas Ašmena 4:19.34.
100/110 m b.b.2.Gabrielė Čeponytė 14.68/1.2; 4.Pijus Banys 15.90/1.4.
400 m b/b. 2.Hanna Zikejeva 1:02.89; 5.Dominykas Smetonis 58.18, 6.Domas Gailevičius 58.88.
Aukštis. 2.Gintarė Tirevičiūtė 1.73; 5.Mantas Račas 1.85.
Tolis. 2.Luka Garšvaitė 6.18/1.7, 5.Vaida Padimanskaitė 5.54/0.9; 1.Algirdas Strelčiūnas 7.33/1.6, 5.Aurimas Gražulis 7.10/0.1.
Trišuolis. 1.Vaida Padimanskaitė 12.42/0.1, 4.Luka Garšvaitė 11.88/0.3; 1.Gustas Griška 14.83/1.7.
Rutulys. 1.Urtė Bačianskaitė 13.84, 3.Eglė Zarankaitė 12.81; 2.Dominykas Čepys 16.35, 5.Augustas Inda 15.67.
Diskas. 1.Sonata Rudytė 44.91, 2.Eglė Zarankaitė 43.77; 3.Armandas Miliauskas 51.77, 6.Dominykas Čepys 35.84.
Ietis. 5.Meda Majauskaitė 41.10, 6.Urtė Bačianskaitė 34.04; 4.Vildijus Petkus 55.68, 5.Jurgis Džiaugys 54.29.
4×400 m. 3.Lietuva (Deimantė Bedalytė, Hanna Zikejeva, Rokas Marcinkevičius, Modestas Katinas) 3:45.54.

JAUNUČIAI

100 m. 5.Martyna Jankauskytė 12.86/1.6, 6.Kornelija Staponaitė 12.93/1.6; 2.Daniel Cerezuela Petrusaitiene 11.54/0.3, 3.Rokas Vošteris 11.70/0.3.
400 m. 4.Ema Sarafinaitė 1:00.18, 6.Gabrielė Skaparaitė 1:03.58; 1.Lukas Sutkus 52.17, 5.Dainius Rudzinskis 55.32.
1500 m. 3.Akvilė Bučytė 5:00.14, 4.Karolina Bliujūtė 5:00.95; 2.Erik Černiavski 4:23.21, 3.Alanas Griško 4:24.50.
100/110 m b/b. 5.Dovilė Bedalytė 15.82/1.2, 6.Jurgita Juknevičiūtė 15.90/1.2; 5.Kasparas Bačianskas 15.76/0.6, 6.Jokūbas Šemeklis 16.33/0.6.
300 m b/b. 2.Gustė Jonikaitė 46.92, 6.Gintarė Blažytė 48.68; 5.Deividas Narutis 43.78, 6.Ugnius Mačionis 44.00.
Aukštis. 5.Živilė Bružaitė ir Deira Gruzdytė 1.55; 4.Vilius Liorencas 1.84, 6.Edvinas Navickas 1.70.
Tolis. 5.Gabrielė Kalis 5.19/2.4, 6.Deira Gruzdytė 5.00/0.0; 1.Arnas Sapatka 6.74/2.2, 6.Vilius Liorencas 6.09/0.3.
Trišuolis. 4.Paulina Barauskaitė 11.28/0.2, 6.Rugilė Jonaitytė 10.28/1.2; 2.Ronaldas Žiogas 13.19/1.9, 6.Airidas Jakštys 12.21/0.8.
Rutulys. 2.Ernesta Lasauskaitė 12.64, 4.Paulina Stuglytė 12.47; 1.Kasparas Bačianskas 14.79, 5.Kristijonas Šlėgeris 13.62.
Diskas. 1.Paulina Stuglytė 47.66, 5.Martyna Kachnevičiūtė 32.28; 2.Matas Paplauskas 51.71, Ignas Galdikas 47.17.
Ietis. 5.Gustina Steponaitė 39.24, 6.Gabrielė Tomkevičiūtė 32.37; 1.Tautvydas Burauskas 58.82, 6.Marijus Ubis 44.00.
100+200+300+400 m. 2.Lietuva (Martyna Jankauskytė, Kotryna Uzialaitė, Dovilė Bedalytė, Ema Sarafinaitė) 2:22.99; 2.Lietuva (Daniel Cerezuela Patrusaitiene, Rokas Vošteris, Deividas Narutis, Lukas Sutkus) 2:07.11.

Abi Lietuvos komandos šį kartą liko trečios. Nugalėjo Latvijos jauniai ir Estijos jaunimas.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite