SVARBUS PRANEŠIMAS:

Naujas (birželio 16 d.) sprendimas dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų organizavimo būtinų sąlygų

Pakeista LLAF  ieties metimo taurės varžybų programa

Sezono lyderiai

2020 m. VASAROS SEZONO GERIAUSI REZULTATAI

Vyrai

100 m – Gediminas Truskauskas 10.52
200 m – Gediminas Truskauskas 21.14
400 m – Daniel Golovacki 48.70
800 m – Eduardas Rimas Survilas 1:52.39
1500 m – Simas Bertašius 3:48.20
3000 m – Erik Černiavski 9:13.46
5000 m – Giedrius Valinčius 14:50.15
10000 m –
Pusmaratonis – Remigijus Kančys 64:29
Maratonas – Jonas Adamonis 3:05:55
3000 m kl. –
110 m b/b – Gabrielius Bžeskis 14.69
400 m b/b – Artūras Janauskas 54.26
Aukštis – Augustas Bukauskas 2.15
Kartis – Osvaldas Gedrimas 4.80
Tolis – Tomas Lotužis 7.10
Trišuolis – Osvaldas Guščius 14.61
Rutulys – Mindaugas Jurkša 15.83
Diskas – Andrius Gudžius 68.68
Kūjis – Tomas Vasiliauskas 67.20
Ietis – Edis Matusevičius 73.72
Dešimtkovė –
20 km ėj. – Marius Žiūkas 1:23:06
50 km ėj. –
4×100 m – Alytus (jaunučiai) 48.30
4×400 m –

Moterys

100 m – Karolina Deliautaitė 12.02
200 m – Lukrecija Sabaitytė 25.13
400 m – Agnė Šerkšnienė 53.13
800 m – Eglė Vaitulevičiūtė 2:15.70
1500 m – Vaida Žūsinaitė-Nekrošienė 4:31.49
3000 m –
5000 m – Vaida Žūsinaitė-Nekrošienė 16:55.0
10000 m –
Pusmaratonis –
Maratonas –
3000 m kl. –
100 m b/b – Gabrielė Čeponytė 14.35
400 m b/b – Gabija Galvydytė 59.51
Aukštis – Atėnė Šliževičiūtė, Miglė Paulikaitė 1.75
Kartis – Rugilė Miklyčiūtė 3.40
Tolis – Luka Garšvaitė 6.15
Trišuolis – Vaida Padimanskaitė 13.45
Rutulys – Ieva Zarankaitė 16.60
Diskas – Ieva Zarankaitė 60.60
Kūjis – Aistė Žiginskaitė 52.63
Ietis – Liveta Jasiūnaitė 58.01
Septynkovė –
20 km ėj. – Brigita Virbalytė – Dimšienė 1:37:40
50 km ėj. –
4×100 m – Kaunas (jaunutės) 51.66
4×400 m –

2019 m. LAUREATAI
(1 – 8 vietos)

Pasaulio 24 valandų bėgimo čempionatas
1. Aleksandras Sorokinas

Europos žaidynės
5. Adrijus Glebauskas (aukštis)
7. Liveta Jasiūnaitė (ietis)
7. Benediktas Mickus, Eglė Balčiūnaitė, Gediminas Truskauskas, Akvilė Andriukaitytė (800+600+400+200 m)

Europos uždarų patalpų čempionatas
3. Airinė Palšytė (aukštis)
4. Agnė Šerkšnienė (400 m)

Europos U23 čempionatas
1. Diana Zagainova (trišuolis)
8. Edgaras Benkunskas (dešimtkovė)

Europos jaunimo čempionatas
8. Akvilė Andriukaitytė (200 m)

Europos jaunimo olimpinis festivalis
8. Marius Rudzevičius (ietis)

Europos sportinio ėjimo taurė
1. Živilė Vaiciukevičiūtė (20 km)
4. Lietuva (moterys, 20 km)
8. Lietuva (moterys, U20)

Europos čempionų klubų taurė
4. „Cosma“ (vyrai)

Europos čempionų klubų kroso taurė
4. „Nikė“ (merginos)

Universiada
1. Liveta Jasiūnaitė (ietis)
2. Edis Matusevičius (ietis)
3. Ieva Zarankaitė (diskas)
3. Adrijus Glebauskas (aukštis)
7. Domantas Dobrega (dešimtkovė)

Naujienlaiškis