SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Sezono lyderiai

2019 m. VASAROS SEZONO GERIAUSI REZULTATAI

Vyrai

100 m – Giedrius Rupeika 10.93
200 m – Mantas Šeštokas 22.15
400 m – Rokas Pacevičius 48.73
800 m – Benediktas Mickus 1:51.10
1500 m – Simas Bertašius 3:50.86
3000 m – Giedrius Valinčius 8:42.23
5000 m – Jaunius Strazdas 15:51.91
10000 m –
Pusmaratonis – Remigijus Kančys 1:06:38
Maratonas – Andrius Jakševičius 2:25:01
3000 m kl. –
110 m b/b – Rapolas Saulius 14.08
400 m b/b – Dovydas Barauskas 1:03.42
Aukštis – Dainius Pazdrazdis, Aleksas Vilkas 2.00
Kartis – Osvaldas Gedrimas 4.80i
Tolis – Ramūnas Kleinauskas 7.48
Trišuolis – Dominykas Petrosevičius 14.91
Rutulys – Šarūnas Banevičius 18.39
Diskas – Domantas Poška 60.38
Kūjis – Tomas Vasiliauskas 70.49
Ietis – Edis Matusevičius 84.55
Dešimtkovė –
20 km ėj. – Marius Žiūkas 1:21:44
50 km ėj. – Artur Mastianica 3:55:40
4×100 m – VU 43.20
4×400 m –

Moterys

100 m – Karolina Deliautaitė 11.91
200 m – Agnė Šerkšnienė 23.53
400 m – Deimantė Bedalytė 58.40
800 m – Natalija Piliušina 2:07.73
1500 m – Eglė Morėnaitė 4:19.41
3000 m – Evelina Miltenė 10:17.25
5000 m – Eglė Morėnaitė 16:07.97
10000 m –
Pusmaratonis – Monika Bytautienė 1:16:01
Maratonas – Monika Bytautienė 2:32:28
3000 m kl. –
100 m b/b – Rasa Mažeikaitė 14.44
400 m b/b – Rūta Okulič-Kazarinaitė 1:02.32
Aukštis – Airinė Palšytė 1.88
Kartis –
Tolis – Jogailė Petrokaitė 6.44
Trišuolis – Diana Zagainova 14.11
Rutulys – Laura Gedminaitė 15.60
Diskas – Ieva Zarankaitė 55.76
Kūjis – Agnė Lukoševičiūtė 55.20
Ietis – Liveta Jasiūnaitė 61.73
Septynkovė – Beatričė Juškevičiūtė 5504
20 km ėj. – Živilė Vaiciukevičiūtė 1:29:48
50 km ėj. –
4×100 m – LSU 48.32
4×400 m – Lietuva 3:38.72

2019 m. LAUREATAI
(1 – 8 vietos)

Europos uždarų patalpų čempionatas
3. Airinė Palšytė (aukštis)
4. Agnė Šerkšnienė (400 m)

Europos sportinio ėjimo taurė
1. Živilė Vaiciukevičiūtė (20 km)
4. Lietuva (moterys, 20 km)
8. Lietuva (moterys, U20)

Europos klubų čempionų kroso taurė
4. „Nikė“ (merginos)

Naujienlaiškis