SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Tarptautinės varžybos „Jump Vilnius 2019“ vyks liepos 14 d.

Sezono lyderiai

2019 m. VASAROS SEZONO GERIAUSI REZULTATAI

Vyrai

100 m – Kostas Skrabulis 10.53
200 m – Gediminas Truskauskas 21.18
400 m – Rokas Pacevičius 47.79
800 m – Benediktas Mickus 1:49.21
1500 m – Simas Bertašius 3:39.36
3000 m – Simas Bertašius 7:55.16
5000 m – Justinas Beržanskis 14:39.86
10000 m – Ignas Brasevičius 30:23.66
Pusmaratonis – Remigijus Kančys 1:06:38
Maratonas – Remigijus Kančys 2:18:36
3000 m kl. – Justinas Beržanskis 8:46.91
110 m b/b – Rapolas Saulius 14.08
400 m b/b – Artūras Janauskas 53.70
Aukštis – Adrijus Glebauskas  2.27
Kartis – Osvaldas Gedrimas 4.80
Tolis – Ramūnas Kleinauskas 7.56
Trišuolis – Dominykas Petrosevičius 15.06
Rutulys – Šarūnas Banevičius 18.73
Diskas – Andrius Gudžius 66.03
Kūjis – Tomas Vasiliauskas 70.49
Ietis – Edis Matusevičius 84.55
Dešimtkovė – Edgaras Benkunskas 7461
20 km ėj. – Marius Žiūkas 1:21:44
50 km ėj. – Artur Mastianica 3:55:40
4×100 m – Lietuva 41.08
4×400 m – „Cosma“ 3:16.41

Moterys

100 m – Akvilė Andriukaitytė 11.73
200 m – Agnė Šerkšnienė 23.53
400 m – Modesta Justė Morauskaitė 53.43
800 m – Eglė Balčiūnaitė 2:04.39
1500 m – Eglė Morėnaitė 4:19.41
3000 m – Greta Karinauskaitė 10:00.34
5000 m – Eglė Morėnaitė 16:07.97
10000 m –
Pusmaratonis – Monika Bytautienė 1:16:01
Maratonas – Monika Bytautienė 2:32:28
3000 m kl. – Simona Sendrevičiūtė 11:58.08
100 m b/b – Rasa Mažeikaitė 14.44
400 m b/b – Modesta Justė Morauskaitė 57.82
Aukštis – Airinė Palšytė 1.90
Kartis – Karolina Jasaitė 3.40
Tolis – Jogailė Petrokaitė 6.44
Trišuolis – Dovilė Dzindzaletaitė 14.26
Rutulys – Ieva Zarankaitė 16.04
Diskas – Ieva Zarankaitė 56.32
Kūjis – Agnė Lukoševičiūtė 55.20
Ietis – Liveta Jasiūnaitė 61.73
Septynkovė – Beatričė Juškevičiūtė 5504
20 km ėj. – Živilė Vaiciukevičiūtė 1:29:48
50 km ėj. –
4×100 m – Lietuva 45.84
4×400 m – Lietuva 3:38.72

2019 m. LAUREATAI
(1 – 8 vietos)

Europos žaidynės
5. Adrijus Glebauskas (aukštis)
7. Liveta Jasiūnaitė (ietis)
7. Benediktas Mickus, Eglė Balčiūnaitė, Gediminas Truskauskas, Akvilė Andriukaitytė (800+600+400+200 m)

Europos uždarų patalpų čempionatas
3. Airinė Palšytė (aukštis)
4. Agnė Šerkšnienė (400 m)

Europos sportinio ėjimo taurė
1. Živilė Vaiciukevičiūtė (20 km)
4. Lietuva (moterys, 20 km)
8. Lietuva (moterys, U20)

Europos čempionų klubų taurė
4. „Cosma“ (vyrai)

Europos čempionų klubų kroso taurė
4. „Nikė“ (merginos)

Naujienlaiškis