SVARBŪS PRANEŠIMAI:

SKUBU ir SVARBU: sportininkus, pretenduojančius dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, prašome susitvarkyti I RUN CLEAN sertifikatus, be jų negalėsite dalyvauti varžybose

 

LLAF Taryba patvirtino 2021-2024 m. kvalifikacinių laipsnių nuostatus ir normatyvus 

 

Lietuvos čempionatas: patikslinta programa, dalyvių sąrašas

 

SK „COSMA“ taurės varžybos (06.29): į programą papildomai įtrauktas vyrų 200 m bėgimas, moterų 400 m barjerinis bėgimas ir trišuolis

Sezono lyderiai

2021 m. VASAROS SEZONO GERIAUSI REZULTATAI

Vyrai

100 m – Gediminas Truskauskas 10.33
200 m – Gediminas Truskauskas 20.48
400 m – Dariuš Križanovskij 48.34
800 m – Eduardas Rimas Survilas 1:49.52
1500 m – Simas Bertašius 3:37.82
5000 m – Simas Bertašius 13:48.96
10000 m – Ignas Brasevičius 29:59.42
Pusmaratonis – Remigijus Kančys 1:06:29
Maratonas – Ignas Brasevičius 2:15:04
3000 m kl. – Justinas Beržanskis 8:58.53
110 m b/b – Rapolas Saulius 13.77
400 m b/b – Martynas Vrašinskas 55.46
Aukštis – Adrijus Glebauskas 2.30
Kartis – Osvaldas Gedrimas 5.01
Tolis – Algirdas Strelčiūnas 7.46
Trišuolis – Paulius Svarauskas 15.28
Rutulys – Šarūnas Banevičius 17.84
Diskas – Andrius Gudžius 68.62
Kūjis – Tomas Vasiliauskas 69.60
Ietis – Edis Matusevičius 83.00
Dešimtkovė – Edgaras Benkunskas 7690
20 km ėj. – Marius Žiūkas 1:20:58
50 km ėj. – Artur Mastianica 3:48:24

Moterys

100 m – Akvilė Andriukaitytė 11.71
200 m – Akvilė Andriukaitytė 23.66
400 m – Agnė Šerkšnienė 52.20
800 m – Gabija Galvydytė 2:06.88
1500 m – Viktorija Varnagirytė 4:34.10
5000 m – Greta Karinauskaitė 16:38.63
10000 m – Greta Karinauskaitė 34:58.50
Pusmaratonis – Loreta Kančytė 1:14:23
Maratonas – Monika Bytautienė 2:31:07
3000 m kl. – Greta Karinauskaitė 10:04.92
100 m b/b – Gabija Klimukaitė, Beatričė Juškevičiūtė 14.14
400 m b/b – Modesta Justė Morauskaitė 56.28
Aukštis – Airinė Palšytė 1.93
Kartis – Rugilė Miklyčiūtė 3.30
Tolis – Jogailė Petrokaitė 6.43
Trišuolis – Dovilė Kilty 13.95
Rutulys – Ieva Zarankaitė 16.16
Diskas – Ieva Zarankaitė 59.66
Kūjis – Agnė Lukoševičiūtė 66.09
Ietis – Liveta Jasiūnaitė 61.18
Septynkovė – Beatričė Juškevičiūtė 5697
20 km ėj. – Brigita Virbalytė-Dimšienė 1:31.29

2021 m. LAUREATAI (1-8 vietos)

Europos uždarų patalpų čempionatas

5.Adrijus Glebauskas (aukštis)

Europos sportinio ėjimo komandinis čempionatas

8.Lietuva (20 km, moterys)

Europos metimų taurės varžybos

5.Martynas Alekna (diskas, U23)
7.Ieva Zarankaitė (diskas)


Naujienlaiškis