SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Sostinės SC jaunučių ir jaunių čempionatai perkelti į sausio mėnesį, gruodžio 7 d. vyks SSC kvalifikacinės varžybos

Sezono lyderiai

2022 m. VASAROS SEZONO GERIAUSI REZULTATAI

Vyrai

100 m – Gediminas Truskauskas 10.34
200 m – Gediminas Truskauskas 20.51
400 m – Tomas Keršulis 46.45
800 m – Simas Bertašius 1:49.48
1500 m – Simas Bertašius 3:40.18
3000 m – Simas Bertašius 8:03.29
5000 m – Giedrius Valinčius 13:57.76
10000 m – Giedrius Valinčius 29:26.57
Pusmaratonis – Remigijus Kančys 1:03.49
Maratonas – Remigijus Kančys 2:17:17
3000 m kl. – Giedrius Valinčius 9:07.66
110 m b/b – Edgaras Benkunskas 14.26
400 m b/b – Rapolas Saulius 51.75
Aukštis – Adrijus Glebauskas 2.27
Kartis – Osvaldas Gedrimas 4.90
Tolis – Marius Vadeikis 7.63
Trišuolis – Marius Vadeikis 15.46
Rutulys – Šarūnas Banevičius 18.55
Diskas – Mykolas Alekna 69.81
Kūjis – Tomas Vasiliauskas 69.50
Ietis – Tomas Sabašinskas 70.28
Dešimtkovė – Edgaras Benkunskas 7892
20 km ėj. – Marius Žiūkas 1:24:58
35 km ėj. – Marius Žiūkas 2:41:32

Moterys

100 m – Eva Misiūnaitė 11.52
200 m – Modesta Justė Morauskaitė 23.26
400 m – Modesta Justė Morauskaitė 50.49
800 m – Gabija Galvydytė 2:01.76
1500 m – Gabija Galvydytė 4:19.57
3000 m – Greta Karinauskaitė 9:38.43
5000 m – Greta Karinauskaitė 15:58.91
10000 m – Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė 36:13.31
Pusmaratonis – Loreta  Kančytė 1:14:34
Maratonas – Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė 2:36:04
3000 m kl. – Greta Karinauskaitė 9:50.26
100 m b/b – Gabija Klimukaitė 13.82
400 m b/b – Ema Sarafinaitė 1:00.63
Aukštis – Urtė Baikštytė 1.91
Kartis – Rugilė Miklyčiūtė 4.10
Tolis – Jogailė Petrokaitė 6.76
Trišuolis – Dovilė Kilty 14.14
Rutulys – Ieva Zarankaitė 16.83
Diskas – Ieva Zarankaitė 59.92
Kūjis – Agnė Lukoševičiūtė 65.64
Ietis – Liveta Jasiūnaitė 63.80
Septynkovė – Olivija Vaitaitytė 5770 
20 km ėj. – Brigita Virbalytė 1:35:36
35 km ėj. –

2022 m. LAUREATAI (1-8 vietos)

Pasaulio čempionatas

2.Mykolas Alekna (diskas)
3.Andrius Gudžius (diskas)

Pasaulio sportinio ėjimo komandinis čempionatas

4.Lietuva (moterų 20 km komanda)

Europos čempionatas

1.Mykolas Alekna (diskas)
6.Andrius Gudžius (diskas)
6.Liveta Jasiūnaitė (ietis)

Europos 24 val. bėgimo čempionatas

1.Aleksandras Sorokinas
2.Lietuva (vyrų komanda)

Europos jaunių čempionatas

3.Orinta Navikaitė (ietis)
7.Aurėja Beniušytė (trišuolis)

Europos metimų taurės varžybos

1.Martynas Alekna (disko metimas, U23)
4.Ieva Zarankaitė (disko metimas)

Europos jaunimo olimpinis festivalis

1.Aurėja Beniušytė (trišuolis)
2.Danielius Vasiliauskas (200 m)
4.Justė Perveneckaitė (5000 m ėj.)
5.Orinta Navikaitė (ietis)
6.Arminas Ačas (rutulys)

Naujienlaiškis