SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Baltijos šalių lengvosios atletikos vadovų susitikime Vilniuje – EA prezidento vizitas
2018-09-17

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos federacijų vadovų susitikimas, kuriame dalyvavo ir Europos lengvosios atletikos asociacijos (EA) prezidentas Sveinas Arne Hansenas. Trijų dienų vizito metu buvo aptartos Lietuvos, Latvijos ir Estijos lengvosios atletikos aktualijos, suderintas šių šalių varžybų kalendorius.

„Visada produktyvu ir smagu susitikti su federacijomis ir jų prezidentais. Kaip Europos lengvosios atletikos vadovas mėgstu lankyti visus, tačiau Pabaltijys man yra ypatingas. Turime puikų santykį su lietuviais, latviais ir estais bei norime jį dar pagerinti“, – teigė S.A.Hansenas, kuris Lietuvoje viešėjo ir praėjusiais metais EA kongreso-konvencijos metu.

Baltijos šalių federacijos tikisi EA vadovo palaikymo išsakant nuomonę apie IAAF reitingavimo sistemą, kuri bus svarbi kovojant dėl patekimo į pasaulio čempionatus bei olimpines žaidynes.

S.A.Hansenas taip pat apžiūrėjo sostinės „Vingio“ stadioną, domėjosi, kiek dažnai lengvosios atletikos varžybos vyksta Nacionaliniame stadione, kurio statybvietę norvegas aplankė daugiau nei prieš dešimtmetį.

„Baltijos šalių federacijos atlieka puikų darbą, be to, jūs turite puikių lengvaatlečių. Ypač stiprūs yra lietuviai, jų disko metikas yra neįtikėtinas, – susižavėjimo Andriumi Gudžiumi neslėpė S.A.Hansenas. – Vizitas buvo produktyvus, išklausiau jūsų problemas, patarimus, kaip pagerinti Europos lengvosios atletikos darbą. Džiaugiuosi čia atvykęs ir esu įsitikinęs, kad čia dar sugrįšiu.“

S.A.Hansenas yra laikomas pagrindiniu kandidatu 2019-aisiais būti perrinktam EA prezidentu. Svarbiausios žemyno lengvosios atletikos organizacijos rinkimai įvyks balandžio 13 dieną Prahoje (Čekija).

 

lengvoji.lt

Roberto Trakio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite