SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Europos lengvosios atletikos federacijų vadovai rinkosi Minske
2016-04-15

Praėjusį savaitgalį Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) vadovai viešėjo Minske (Baltarusija), kur vyko Europos lengvosios atletikos asociacijos (EA) CEO vadovų konferencija. Baltarusijos lengvosios atletikos federacijos, Nacionalinio olimpinio komiteto bei Sporto ir turizmo ministerijos organizuota konferencija paliko tokį gerą įspūdį, kad praėjusiais metais EA prezidentu tapęs Sveinas Arne Hansenas žodžių į vatą nevyniojo – renginys buvo geriausias istorijoje.

Europos šalių lengvosios atletikos vadovai diskutavo apie įvaizdžio kūrimą, pasitelkiant valdžią, komunikacijos šaltinius bei socialinę mediją, bei kaip atstatyti po dopingo skandalų pašlijusį lengvosios atletikos įvaizdį.

„Privalome nepamiršti, kad turime didžiąją sporto šaką. Taip, turėjome keletą nuopolių per pastaruosius šešis mėnesius bei turime išspręsti visų lygių problemas. Didžiuojuosi, kad kaip organizacija mes neneigiame ištikusių bėdų, nebandome jų paslėpti po kilimu, bet judame į priekį“, – sakė S.Hansenas.

Konferencijos metu paskaitas skaitė keli pranešėjai, tarp kurių buvo ir IAAF prezidentas Sebastianas Coe. Akcentuota, kad varžybų sistemoms reikia permainų, o kai kurie svarbūs sprendimai bus priimti neeilinio  kongreso metu dar šiemet. S.Coe teigė, kad lengvajai atletikai reikia daugiau geriausių atletų tarpusavio kovų tam, jog būtų sudominta publika. Sportininkai – pagrindiniai sporto šakos ambasadoriai.

S.Coe teigė, kad  turime sukurti ir skleisti  kur kas daugiau teigiamos informacijos  apie lengvąją atletiką varžybų sezono metu. Šis darbas  gali prasidėti nuo  vienos dienos (komercinių) varžybų iki  viso sezono kalendoriaus suderinimo.

IAAF prezidentas taip pat kalbėjo apie pagalbą atsakingoms organizacijoms , skiepijamas lengvosios atletikos vertybes jauniems bei kovą prieš dopingą.

Taip pat aptartas pasiruošimas 2018 metų Europos sporto šakų čempionatui, kuriame dalyvavimą patvirtino jau šešių sporto šakų tarptautinės federacijos.

2016 metų Europos lengvosios atletikos čempionatas liepos 6-10 dienomis vyks Amsterdame (Olandija).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite