SVARBŪS PRANEŠIMAI:

SK „Cosma“ vyrų startus Europos klubų taurės varžybose Birmingeme galėsite stebėti čia. Varžybų pradžia šeštadienį 15.30 val.

Lietuvos čempionato pirmosios dienos rezultatai
2018-02-16

Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Penktadienį paaiškėjo 14 rungčių pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai:

Moterys.

60 m. 1.Karolina Deliautaitė (Kaunas/Klaipėda) 7.47 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, apgynė čempionės titulą, 2014-2016 m. buvo antra), 2.Akvilė Andriukaitytė (Panevėžys/Šakiai) 7.54 (asmeninis rekordas, pernai taip pat buvo antra), 3.Kotryna Tonkovičiūtė (Vilnius) 7.66 (atrankoje 7.65). Jaunimo čempionė – A.Andriukaitytė.

400 m. 1.Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 55.18 (trečias medalis Lietuvos čempionatuose: 2012 metais – auksas, pernai -sidabras), 2.Erika Krūminaitė (Klaipėda) 56.79 (nuo 2014 metų laimėjo 1 aukso ir po du sidabro bei bronzos medalius), 3.Rūta Okulič-Kazarinaitė (Vilnius) 58.12 (pakartotas asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – R.Okulič-Kazarinaitė.

1500 m. 1.Loreta Kančytė (Kaunas) 4:31.45 (trečias Lietuvos čempionatų medalis šioje distancijoje), 2.Vytautė Pabiržytė (Kaunas/Kaišiadorys) 4:34.31, 3.Monika Šaltenytė (Vilnius) 4:36.67 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – M.Šaltenytė.

Šuoliai į aukštį. 1.Urtė Baikštytė (Šiauliai) 1.80 (medalininkė penktą kartą iš eilės, čempionė pirmą kartą), 2.Ineta Šeflerytė (Panevėžys) 1.75 (pakartotas asmeninis rekordas, trečias medalis žiemos čempionatuose), 3.Vėjūnė Maceikaitė (Šiauliai) 1.65. Jaunimo čempionė – U.Baikštytė.

Šuoliai su kartimi. 1.Viktorija Eimontaitė (Kaunas) 3.40 (pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir asmeninis rekordas, kasmet vis aukščiau: 2016 – bronza, 2017 – sidabras, 2018 -auksas), 2.Judita Kazlauskaitė (Šiauliai) 3.30, 3.Karolina Jasaitė (Kaunas) 3.30 (prizininkė trečius metus iš eilės). Jaunimo čempionė – J.Kazlauskaitė.

Šuoliai į tolį. 1.Augustė Regalaitė (Kaunas/Klaipėda) 5.77, 2.Karina Lipeckaja (Vilnius) 5.74 (trijų paskutinių čempionatų nugalėtojai titulo apginti nepavyko), 3.Greta Česnauskytė (Šiauliai) 5.58. Jaunimo čempionė – G.Česnauskytė.

Rutulio stūmimas. 1.Agnė Jonkutė (Vilnius/Joniškis) 14.40 (antrasis medalis Lietuvos čempionatuose, pernai buvo laimėjusi bronzą), 2.Valerija Kolontaj (Vilnius) 13.66, 3.Marija Šyvytė (Utena) 12.80 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – A.Jonkutė.

Vyrai.

60 m. 1.Ugnius Savickas (Vilnius) 6.83 (pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas, 2015 metais buvo trečias, pernai – antras), 2.Kostas Skrabulis (Vilnius) 6.85 (pakartotas asmeninis rekordas, tarp prizininkų – ketvirtus metus iš eilės), 3.Rokas Silkinis (Kaunas) 7.01. Jaunimo čempionas – Laurynas Toleikis (Klaipėda) 7.09.

400 m. 1.Daniel Golovacki (Kaunas/Švenčionys) 50.50 (prieš dvejus metus buvo laimėjęs bronzą) , 2.Artūras Janauskas (Vilnius/Klaipėda) 50.70 (prieš 3 metus buvo laimėjęs bronzos medalį) 50.70, 3.Jokūbas Tubutis (Šilutė) 51.16. Jaunimo čempionas – J.Tubutis.

1500 m. 1.Simas Bertašius (Vilnius/Raseiniai) 3:51.96 (po 2014 metų bronzos ir 2015 metų sidabro – tik auksas), 2.Lukas Tarasevičius (Švenčionys/Alytus) 4:03.17 (asmeninis rekordas), 3.Evaldas Gustaitis (Marijampolė) 4:03.92. Jaunimo čempionas – Giedrius Valinčius (Marijampolė) 4:14.55.

60 m barjerinis bėgimas (jaunimas). Edgaras Benkunskas (Kaunas) 8.19 (asmeninis rekordas).

Šuoliai į aukštį. 1.Adrijus Glebauskas (Kaunas/Kėdainiai) 2.20 (pakartotas geriausias Lietuvos sezono rezultatas ir asmeninis uždarų patalpų rekordas, 2014-2017 m. prizininkas čempionu tapo pirmą kartą), 2.Juozas Baikštys (Šiauliai) 2.15 (tarp medalininkų trečius metus paeiliui), 3.Mantas Liekis (Vilnius/Kaunas) 2.10 (pakartotas asmeninis uždarų patalpų rekordas, prizininku tapo trečią kartą). Jaunimo čempionas – Augustas Bukauskas (Kaunas) 1.95.

Šuoliai su kartimi. 1.Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 4.81 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, 2016-2017 m. buvo laimėjęs bronzos medalius), 2.Vladas Baliukas (Kaunas) 4.30, 3.Justas Gofencas (Šiauliai) 4.20. Jaunimo čempionas – V.Baliukas.

Šuoliai į tolį. 1.Tomas Lotužis (Vilnius/Skuodas) 7.50 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, asmeninis rekordas, 2016 metais buvo antras, pernai -trečias), 2.Tomas Vitonis (Kaunas) 7.34 (penktas medalis Lietuvos žiemos čempionatuose), 3.Tomas Urbonavičius (Kaunas) 7.13 (pernai buvo iškovojęs sidabro medalį). Jaunimo čempionas – Edgaras Benkunskas (Kaunas) 7.11 (asmeninis rekordas).

Rutulio stūmimas. 1. Šarūnas Banevičius (Klaipėda/Klaipėdos r.) 18.18 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, čempionatą laimėjo penktą kartą), 2.Vytenis Ivaškevičius (Vilnius) 16.59 (antras medalis uždarų patalpų čempionatuose), 3.Karolis Maisuradzė (Kaunas) 16.42.

Šiandien taip pat vyko 200 m bėgimo „Klaipėdos taurės“ varžybos. Jas laimėjo Akvilė Andriukaitytė (Panevėžys/Šakiai) 24.86 ir Edgaras Radzevičius (Marijampolė) 22.60.

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite