SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Savaitgalio startai: stadionuose ir maratonuose
2019-04-13

Knoxvillyje 52-ose „Tennessee Relays“ varžybose Beatričė Juškevičiūtė pagerino asmeninį rekordą ir užėmė trečią vietą septynkovėje – 5504 taškai. Ji tapo dešimtąja per visą istoriją Lietuvos daugiakovininke, surinkusia daugiau kaip 5500 taškų. Rezultatai atskirose rungtyse: 100 m b/b – 14.54/2.0 (asmeninis rekordas), aukštis – 1.65, rutulys – 12.93, 200 m – 24.94/1.2 (asmeninis rekordas), tolis – 5.47/2.6, ietis – 42.10, 800 m – 2:22.37.

„Crimson Tide Invite“ varžybose  Jogailė Petrokaitė nugalėjo šuoliuose į tolį – 6.13/-0.7 m. Jai tai buvo pirmos varžybos stadione nuo 2017 m. liepos mėnesio.

Natchitochese „Leon Johnson NSU Invite“ varžybose Miglė Muraškaitė ieties metime buvo antra (43.60), 100 m barjeriniame bėgime – aštunta (15.17/-0.1), šuoliuose į tolį – trylikta (5.15), 0 200 m bėgime – devyniolikta (26.49/0.4). Rūta Okulič-Kazarinaitė 400 m barjeriniame bėgime finišavo penkta (1:05.48).

„New York Metropolitan“ čempionate Eglė Morėnaitė 800 m bėgime pagerino asmeninį rekordą ir užėmė penktą vietą (2:12.86). Dominyka Leskauskaitė trišuolyje buvo antra (11.87/1.7), į tolį visi trys šuoliai buvo nesėkmingi.

„Mount Mercy Open“ varžybose Cedar Rapidse Agnė Lukoševičiūtė laimėjo disko metimą (39.43), kūjo metime buvo antra (49.54), rutulio stūmime – šešta (11.57).

Liepojos pusmaratonyje greičiausia tarp moterų buvo Remalda Kergytė-Dauskurdienė (1:18:05). V50 amžiaus grupėje nugalėjo Petras Pranckūnas (1:17:57), tarp visų vyrų jo rezultatas vienuoliktas.

Varšuvos maratone Jevgenijus Galuška užėmė septynioliktą vietą (2:27:24), Aurimas Rimkus – dvidešimt devintą (2:38:22). Rūta Šimkūnaitė tarp moterų finišavo trylikta (2:58:18).