SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos jaunių čempionatas (vasario 10-11 d.): patikslinta programa (sportinis ėjimas perkeltas į šeštadienį)

Sportinės avalynės naudojimo taisyklės

Šeštadienį vyks tradicinės 1000 metrų bėgimo taurės varžybos
2022-12-15

Gruodžio 17 dieną jubiliejinį, 10 kartą, bus rengiamos atviros Kauno SK „Nemunas“ organizuojamos varžybos. Kadangi šių varžybų tikslas yra populiarinti lengvąją atletiką jaunimo tarpe ir kelti jaunųjų bėgikų meistriškumą, kaip įprasta, bus 4 amžiaus grupės: 2004–2005 m., 2006–2007 m., 2008–2009 m. bei 2010 metais arba vėliau gimę berniukai ir mergaitės.

Varžybų organizatorius Ričardas Norkus teigia, jog idėja rengti šias varžybas kilo neatsitiktinai: „Manau, jog moksleiviams reikia daugiau įtraukimo į sportą, juolab, ne visi bėgikai patenka į oficialias miesto ar šalies varžybas.“ Bėgimo treneris neslėpė, jog iššūkių per 10 metų buvo nemažai: „Kadangi savo bazės neturime, tenka rūpintis nuoma. Buvo sutrukdžiusi ir maniežo renovacija, be abejonės, koją kišo ir koronaviruso pandemija.“

Šiemet bėgime vėl tikimasi sulaukti apie 100 dalyvių, o daugiau, pasak R. Norkaus, turėti neleidžia ribotos finansinės galimybės. Varžybų organizavimą ir pravedimą reguliariai finansuoja buvę R. Norkaus sportininkai: Sandra Ivanovienė, Aurelija Pinskienė, Sonata Ramoškevičiūtė ir Mindaugas Pukštas.

Olimpietis M. Pukštas pasakojo, jog nors ir gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose, socialinėse platformose aktyviai seka buvusio trenerio klubo veiklą ir jo sportininkų pasirodymus. „Bėgimo taurės varžybų „Nemunas“ rėmimas yra pasyvus, tačiau visada stengiuosi sudalyvauti savo gyvenamosios vietos organizuojamuose labdaringuose renginiuose“, – sakė M. Pukštas. 2004 metais Atėnų olimpinėse žaidynėse dalyvavęs sportininkas teigė, jog vis dar pabėgioja, tačiau daugiau savo malonumui, o ne varžybose.

„Nemuno“ bėgimo varžybos vyks LSU manieže, Aušros g. 42 (Kaunas).

Varžybų pradžia 13 valandą, o visi prizininkai bus apdovanoti taurėmis.

 

Autorius – Justas Virbickas

Sostinės Olimpo nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite