LLAF varžybų kalendorius papildytas Rokiškio kūjo metimo čempionatu (gegužės 22 d.): nuostatai, programa

Birštono metimų taurės varžybos perkeltos iš gegužės 18 d. į gegužės 19 d.

Startai užsienyje: Morauskaitė, Kančys, Mon.Juodeškaitė
2016-05-02

Ispanijos komandinio čempionato aukščiausios lygos (Division Honor) pirmo etapo varžybose Andujare Modesta Morauskaitė laimėjo 400 m bėgimą (56.88), o estafetėje 4×400 m su „Valencia Club de Atletismo“ komanda buvo trečia. Gegužės 21 d. vyks antrasis čempionato etapas.

Bikerniekų pusmaratonyje Rygoje antras finišavo Remigijus Kančys (1:07:00). Jis nuo nugalėtojo latvio Janio Girgensono atsiliko 16 sekundžių. Šešioliktą vietą užėmė Petras Pranckūnas (1:17:26).

Monika Juodeškaitė sekmadienį pirmą kartą bėgo 10000 m stadione. Palo Alto (JAV) vykusiose „Payton Jordan Invitational“ varžybose ji antrame pagal pajėgumą bėgime finišavo penkiolikta. Monikos rezultatas (33:23.93) – septintas geriausių per visą laiką Lietuvos bėgikių sąraše.