Varžybų užsienyje rezultatai: Rusija, JAV, Ispanija
2022-02-19

Rusijos U23 čempionato Sankt Peterburge nekonkursinėje 200 m bėgimo rungtyje Jelizaveta Krasnova užėmė šeštą vietą (24.85, atrankos bėgime – 24.57).

„Steve Miller Invitational“ varžybose Manhattane Urtė Bačianskaitė laimėjo 60 m barjerinį bėgimą (9.18, pakartotas asmeninis rekordas). Rutulio stūmime Urtė buvo ketvirta (14.25), o Matas Adamonis – septintas (15.03).

Gabija Galvydytė laimėjo 800 m bėgimą (2:05.22) Winston-Saleme vykusiose „JDL DMR Invitational“ varžybose.

Šeštadienį „Conference USA“ čempionate Birminghame Atėnė Šliževičiūtė po pirmų trijų penkiakovės rungčių iš varžybų pasitraukė (60m b/b – 9.19, aukštis – 1.66, rutulys – 9.82).

Sekmadienį Sevilijos maratone Ignas Brasevičius užėmė 69 vietą (2:18:42). Deimantė Ražukienė tarp moterų buvo 269-a ( 2:43:15).

Sekmadienį NCAA Šiaurės rytų konferencijos čempionate Staten Islande Dominyka Leskauskaitė šuolyje į tolį buvo penkta (5.24), o Dominykas Čepys svorio metime – dvidešimtas (11.75). Pirmadienį jiems sekėsi geriau. Dominyka trišuolyje užėmė antrą vietą (11.56), o Dominykas rutulio stūmime buvo trečias (15.93).